Rauateraapia 

Raud esineb inimorganismis ainult seotud vormis, lahustuva ja mittetoksilisena. Eelkõige on seda vaja vereloomes, kus teda kasutatakse hemo- ja müoglobiini sünteesiks. Raual on võtmeroll eluks vajaliku hapniku sidumises ja transpordis hemoglobiinis ehk hapniku viimisel kopsudest kudedesse.

Tänu rauale tõuseb vastupanuvõime stressile ja haigustele. Tegemist on olulise komponendiga väsimuse vähendamiseks ja naha normaalse värvuse tagamiseks.

Pikaajaline raua defitsiit on levinuim aneemia põhjus. 

Rauapuudusele võivad viidata väsimus, jõuetus, füüsilise koormuse taluvuse langus, ärrituvus, tähelepanuhäired, kergesti tekkiv õhupuudustunne, peavalu, kohin kõrvus, südamekloppimine, südamepuudulikkuse teke või süvenemine, kahvatus, küünte ja juuste haprus, lõhed suunurkades, valulik keel, isutus, isuväärastused (tung süüa kriiti, tsementi, jääd).

Rauateraapia sisaldab intravenoosset rauainfusiooni.

Protseduuri hind alates 200€ 

NB! Enne protseduuri on vajalik eelnev analüüs.

 

D vitamiin

D-vitamiin on väga oluline immunsuse tugevdamisel ja mitmete kõrge vanusega kaasnevate haiguste ennetamisel. Eelkõige on D-vitamiini vaja tervete luude, hammaste ja lihaste jaoks. Meie keha toodab teda päikesevalguse toimel, ent geograafilise asukoha tõttu esineb D-vitamiini vaegust suuremal osal Eesti populatsioonist.

D-vitamiini puudus suurendab vastuvõtlikkust viirushaiguste suhtes, mistõttu on ülemiste hingamisteede haigestumiste vähendamiseks oluline vitamiini puudulikkust ennetada. D-vitamiini olulisus on eriti aktuaalne erinevate viiruste, sealhulgas koroonaviiruse ennetamisel ning põdemisel. Uuringud viitavad, et D-vitamiin kaitseb COVIDisse nakatumise kui ka raske kulu eest.

D-vitamiini süsti abil on võimalik mugavalt, kiirelt ja kulutõhusalt ennetada antud vitamiini vaegusest tulenevaid terviseprobleeme. Lihase kaudu manustamine tagab 100% imendumise ning juba ühekordse süstiga on tagatud vitamiini vajalik tase 5-6 kuuks.

Protseduuri hinnad:

100 000 IU IM – 29 EUR

200 000 IU IM – 49 EUR

NB! Enne protseduuri on vajalik eelnev analüüs.

 

DETOX IV  Tulemas!

Anti-aging IV  Tulemas!