Toitumisteraapia

 

Meie tervis, enesetunne ja heaolu sõltub valdavas osas meie elustiilist ning määrav osa sellest moodustab toitumine, mis mõjutab seedimist ja soolestikku ning seeläbi ka tervet organismi. 

Kuidas teha toitumisel õigeid valikuid nii, et see toetaks keha või aitaks probleeme lahendada? Toitumisterapeut oskab nõustada paljude murede korral – alates pisematest nagu kuiv nahk, unetus või väsimus, kuni tõsisemate muredeni nagu menstruaaltsükli- või seedehäired, artriit või depressioon, samuti ka kaaluprobleemid. Erinevalt toitumisnõustajast tegeleb toitumisterapeut terviseprobleemide juure põhjustega, korrigeerib toitumise abil ainevahetuslikke muutusi kehas ning oskab määrata haiguspuhuseid dieete. Toitumisteraapias kasutatakse lisainfo saamiseks tihti erinevaid analüüse ja teste, mille põhjal paneb terapeut paika individuaalse toitumiskava.

Toitumisteraapia on teadusel põhinev, detailne ja individuaalne lähenemine kliendi tervisele, kus võetakse arvesse kliendi erinevad eluetapid, pärilikud haigused, kasutatavad ravimid, toidulisandid, uni, stress, igapäevane toitumine ja palju muud. Toitumisteraapia saab olla nii preventatiivne kui ka toetav teraapia juba ilmnenud terviseprobleemidele. Meie keha ei ole ainuüksi füüsiline olemus, vaid koondab endas palju enamat – meie emotsioone, psühholoogiat ja füsioloogiat.

Happy Aging kliinikus töötab toitumisterapeudina Marianne Grechko, kes on viimased 5 aastat töötanud toitumisteraapia alal Londonis, töökogemuse käigus on Marianne toitumisteraapia konsultatsioone läbi viinud Londoni mainekamates kliinikutes nagu näiteks Grace Belgravia ja Sarah Chapman nahakliinik. Lisaks on tal 7-aastane töökogemus toitumisterapeudina Inglise kõrgkvaliteetsete toidulisandite tootmisega tegelevas ettevõttes. 

Põhilised tervisemured, millega Marianne kokku on puutunud hõlmavad naiste tervist, naha tervist, närvisüsteemi ja soolestiku haigusi. 

Toitumisterapeudi vastuvõtul paneme koostöös paika toitumis- ja elustiili plaani, mida vastavalt tulemustele veelgi täpsemaks kohandame. 

Toitumise korrigeerimine on pikaajalisem protsess ning koostöö terapeudiga, valida on võimalik 12-nädalase, 8-nädalase ja 6-nädalase paketi vahel, kus esmane vastuvõtt on põhjalik ülevaade ning järgnevad lühikonsultatsioonid kord nädalas. 

Ühekordse vastuvõtu hind: 155 €

Toitumisterapeudiga koostöös saame panna paika ka personaalset toitumise- ja elustiili plaani peale mikrobioomi analüüsi, geenitesti, toidutalumatuse testi ning teisi laborianalüüse.

 

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: