Toitumisteraapia

 

Meie tervis, enesetunne ja heaolu sõltub valdavas osas meie elustiilist ning määrava osa sellest moodustab toitumine. 

Toitumine mõjutab meie seedimist ja soolestikku ning seeläbi kogu organismi. 

Kuidas teha toitumisel õigeid valikuid nii, et see toetaks meie keha? Toitumisterapeut nõustab mitmete erinevate murede korral – alates pisematest nagu kuiv nahk, unetus või väsimus, kuni tõsisemate muredeni nagu menstruaaltsükli- või seedehäired, artriit või depressioon, samuti ka kaaluprobleemid.

Erinevalt toitumisnõustajast tegeleb toitumisterapeut terviseprobleemide juurpõhjustega, korrigeerib toitumise abil ainevahetuslikke muutusi kehas ning oskab määrata haiguspuhuseid dieete. Toitumisteraapias kasutatakse lisainfo saamiseks tihti erinevaid analüüse ja teste, mille põhjal koostab terapeut individuaalse toitumiskava.

Toitumisteraapia on teadusel põhinev, detailne ja individuaalne lähenemine inimese tervisele, kus võetakse arvesse erinevad eluetapid, pärilikud haigused, kasutatavad ravimid, toidulisandid, uni, stress, igapäevane toitumine ja palju muud. Toitumisteraapia saab olla nii preventatiivne kui ka toetav teraapia juba ilmnenud terviseprobleemidele.

Meie keha ei ole ainuüksi füüsiline olemus, vaid koondab endas palju enamat – meie emotsioone, psühholoogiat ja füsioloogiat.

Happy Aging kliinikus töötab toitumisterapeudina Marianne Grechko, kes on viimased 5 aastat töötanud toitumisteraapia alal Londonis. Töökogemuse käigus on Marianne toitumisteraapia konsultatsioone läbi viinud Londoni mainekamates kliinikutes nagu näiteks Grace Belgravia ja Sarah Chapman nahakliinik. Lisaks on tal 7-aastane töökogemus toitumisterapeudina inglise kõrgkvaliteetsete toidulisandite tootmisega tegelevas ettevõttes. 

Peamised tervisemured, millega Marianne oma töös kokku on puutunud, hõlmavad naiste tervist, naha tervist, närvisüsteemi ja soolestiku haigusi. 

Toitumisterapeut koostab vastuvõtul personaalse toitumis- ja elustiili plaani, mida vastavalt tulemustele veelgi täpsemaks kohandab. 

Toitumise korrigeerimine pikaajaliselt on protsess- esmalt põhjalik ülevaade ja konsultatsioon, seejärel on võimalik valida 12-nädalase, 8-nädalase või 6-nädalase paketi vahel, millele järgnevad lühikonsultatsioonid kord nädalas. 

Ühekordse vastuvõtu hind: 155 €

Toitumisterapeudiga koostöös saame koostada personaalse toitumise- ja elustiili plaani mitmete erinevate testide ja laborianalüüside põhjal (mikrobioomi analüüs, geenitest, toidutalumatuse test ning muud).

 

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: