Happy Menopause


Perimenopaus ja menopaus holistiline lähenemine

Vananemine ei ole kohustuslik. Anti-age meditsiin aitab naistel toime tulla vanusega kaasnevate probleemidega – hormonaalne düsbalanss, toitainete defitsiit, uneprobleemid, lihasvaegused ja palju muud. Ikka selleks, et elu oleks täis elu ka 50-ndates ja hiljemgi. 

HA kliinik on välja töötanud holistilise peri-ja menopausi juhtimise programmi, mis hõlmab endas eriarsti konsultatsiooni, laboratoorseid analüüse, retseptiravimite väljastamist ja IV/IM teraapiaid. 

30- minutilise eriarsti konsultatsiooni käigus koostatakse personaalne raviplaan.

Vajadusel viime läbi laboratoorsed analüüsid, et spetsiaalsete vereanalüüside abil hinnata organismi seisundit.  

Retseptiravimid. Perimenopausi ja menopausi ajal tekkiv hormoonalne düsbalanss loob eeldused mitmete igapäevaelu häirivatele probleemidele nagu näiteks tsüklihäired, kuumahood, tupekuivus, meeleoluhäired jne. Seetõttu on hormoonasendusravi üleminekueas naiste jaoks võtmetähtsusega. Hormoonasendusravis kasutame bioidentseid hormoone, mille abil taastame hormoonide optimaalse taseme. 

IV ja IM teraapiad. Vanusega kaasnevad lisaks hormonaalsetele muutustele ka teised probleemid: metabolismi aeglustumine, kehakaalu tõus, unehäired, lihas- ja liigesvalud, naha kuivus, kortsude teke, mälu halvenemine, südame-veresoonkonna ja muude krooniliste haiguste teke. Personaalsed IV ja IM teraapiad sisaldavad antioksüdante, vitamiine ja aminohappeid, mis aitavad kõiki eelnimetatud sümptomeid ennetada ning leevendada.

Broneeri aeg esmaseks konsultatsiooniks!

Esmase konsultatsiooni hind 135 € 

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: