,

GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK SET

10x50ml

29 EUR

10+ laos

Hüdrogeelmaskid kuivale ja väsinud nahale, niisutab ja taastab nahka hüaluroonhappe ja antioksüdantidega.

 

Kategooria: SKU: MIN_MASK-V3-INT Tags:
Funktsiooni kategooria: Ilu ja nahk

Kirjeldus

GOLD COLLAGEN® Hydrogel Mask vähendab naha erüteemi ja fotovananemisega seotud pigmentatsiooni. Tänu oma hüdrogeelibaas-tehnoloogiale ja toimeainete rahustavatele omadustele saab maski kanda peale pärast esteetilisi protseduure, mis tihti vajavad kohest jahutamist ja rahustamist.

Tänu uuenduslikule Second Skin tehnoloogiale kohandub meie hüdrogeelmask ideaalselt näo kontuuridega. Nahaga kokkupuutel on kohese jahutava toimega ning soojenenuna kehatemperatuurini tungivad täiustatud toimeaineid otse nahka.

Kasutamine

KASUTAMINE:
Tulenevalt maski innovatiivsest „teine nahk“ tehnoloogiast sobitub mask näokontuuridega ideaalselt. Mask on kaheosaline ning see tuleks kanda pindmiselt puhtale ja kuivale nahale, jättes see 20-40 minutiks mõjuma. Maski on soovitatav kasutada üks kord nädalas vähemalt 4 nädala vältel, et saavutada maksimaalne naha hüdratatsioon ja sära. Hüdrofiilne hüdrogeelbaas-tehnoloogia koos hüalurooni läbitungivate võimetega tekitab näole maski, mis suudab toimetada aktiivsed toimeained sügavale nahakihtidesse võimendades naha hüdratatsiooni, -tooni ja -ilme
olulist paranemist. 20-40 minuti möödudes tuleks mask õrnalt eemaldada ning näole jäänud liigne vedelik sõrme otstega masseerida õrnalt naha sisse.

Koostis

Koostisosad: Vesi, Glycerin, 1, 2-heksaandiool, Ceratonia Siliqua kumm (karoobi), Chondrus Crispuse (karrageen) ekstrakt, Lactobacillus fermentment, Scutellaria Baicalensis (Baikali tihashein) juureekstrakt, Camellia Sinensis (teepõõsa) lehtede ekstrakt, Artemisia Princepsi (Jaapani koirohi) lehtede ekstrakt, Houttuynia Cordata (soorohi) ekstrakt, oa ekstrakt, tsitruseliste ekstrakt, kaprülüülglükool, butüleenglükool, fenoksüetanool, pärliekstrakt, naatriumhüaluronaat, kaaliumglütsürrisaat, PEG-60 hüdrogeenitud kastoorõli, dinaatrium-EDTA, lõhnaaine, arginiin

Brändi infoGold Collagen

Patenteeritud ja kliiniliselt tõestatud hüdrolüüsitud merekollageen.

Gold Collagen tooted on parimad vahendid naha, küünte ja juuste tugevuse ja kasvu toetamiseks. Tooted aitavad parandada naha hüdratatsiooni ja elastsust, kaitsta oksüdatiivse stressi kahjustava mõju eest ning toetada immuunsüsteemi ja hormonaalset aktiivsust.
Valmistuskoht: Nagoya, Jaapan
Tootja: MINERVA Research Labs Ltd., London