,

MikroVeda LIFE 1 Probiootikum 1 L

1 L

50 EUR

10+ laos

33 elusa bakteritüvega probiootikum soodustab mikrobioomi taastamist ning peensoole ja jämesoole puhastamist.

Kategooria: SKU: Mikro Tags:
Funktsiooni kategooria: Seedimine

Kirjeldus

MikroVeda LIFE probiootikum on kääritatud 24 erineva, valitud taime- ja ravimtaimeekstraktiga ning orgaaniliste suhkrutega, mis kääritamise käigus lõhustuvad piimhappeks. Suhkur on bakteritele toiduks ja tarbitakse bakterite poolt täielikult ära. Toode sisaldab 33 erineva bakteritüve, mis kõik soodustavad omal moel mikrobioomi taastamist ja ülesehitamist ning peensoole ja jämesoole puhastamist. Käärimisprotsessi käigus tekivad väärtuslikud ensüümid, vitamiinid ja bioaktiivsed taimsed ained, mis on inimorganismi rakkude ja protsesside jaoks eriti hästi kättesaadavad. Koostisosade loetelus on ka “Kuningas ravim seentest”, Reishi / Ling Zhi.

Kasutamine

Igapäevaselt kuni 25 ml (2 supilusikatäit) enne toidukorda või toidukordade vahel.

Koostis

Koostis: vesi, suhkruroomelass¹﹐², toorsuhkur¹﹐², ananass¹, ingveri juur¹, aniis¹, basiilik¹, tilli viljad¹, apteegitill¹, mustika lehed¹, vaarika lehed¹, ingver¹, köömen¹, agrimon¹, oliivilehed¹, punel, piparmünt¹, rosmariini lehed¹, punase ristiku õied¹, salvei lehed¹, mustköömne seemned¹, lagrits¹, tüümian¹, viinamrjaseemne ekstrakt¹, Ling Zhi ehk Reishi seen¹, mikroorganismid³. ¹kbA = kontrollitud mahepõllumajanduslik kasvatus ²Metaboliseeritakse mikroorganismide poolt käärimise käigus ³Kääritatud koos: Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus amylolyticus, Lactobacillus amylovorus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei 01, Lactobacillus casei 02, Lactobacillus casei 03, Lactobacillus cispatus, Lactobacillus delbrueckii, Lactobacillus farraginis, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus johnsonii, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus parafarraginis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus zeae, Lactobacillus diacetylactis, Lactobacillus lactis, Saccharomyces cerevisae, Streptococcus thermophilus.

Brändi infoMikroVeda

MikroVeda on Saksamaa ettevõte, mis keskendub soolestiku bakteritele kasulike toidulisandite loomisele. Tooted on orgaanilised, vegan ning sobivad toortoitlastele. MikroVeda mikroorganisme sisaldavad tooted on valmistatud nende unikaalsete fermenteerimise 25-aastase kogemusel põhinevate teadmiste abil.