Stress ja läbipõlemine

 

Kui pikaajalisest pingest ja stressist või pimedast ja külmast perioodist tulenevalt on tekkinud ärevus, unehäired, töövõime vähenemine, keskendumisraskused, muudavad eelnimetatud sümptomid elukvaliteeti tunduvalt halvemaks. Mida rutem probleemiga tegeleda, seda lihtsam on taastada normaalne elukvaliteet.

Happy Aging kliiniku arst dr Jaan Vogelberg on psühhiaatria taustaga ning spetsialiseerub lisaks anti-agingule ka läbipõlemise ja stressi all kannatavate patsientide abistamisele. Dr Vogelbergi vastuvõtul koostatakse individuaalne plaan, mille abil toetada vaimset tervist ja parandada enesetunnet ning vähendada vaevusi.


Vaimse tervise juhtimisel ja raviplaani koostamisel lähtutakse patsiendi anamneesist ja elustiilist. Kaardistatakse täpsemad sümptomid ja meeleolumuutuseid põhjustavad tegurid, mis toovad kaasa läbipõlemise, stressi või ärevuse. Vajadusel kasutame ka diagnostikat ja analüüse, mis aitavad tuvastada organismis esinevad puudujäägid ja ebakõlad. Seejärel antakse soovitused elustiili osas (uni, trenn, toitumine, toidulisandid) ja vajadusel määratakse lisaks ka käsimüügi- või retseptiravimid.


Oluline osa on ka personaliseeritud keha täiendamine vajalike mikroelementidega – toidulisandite ja intravenoosse teraapia kaudu. Nii saame täita keha tühjad kohad ning aidata organismil optimaalsemalt toimida. Suureks abiks on näiteks meie kliinikus müügil oleva Austria premium toidulisandite tootja Biogena magneesium ning ashwagandha lisandid, mis toetavad keha stressiolukorras. 


Konsultatsiooni hind: 150 € (50 min), korduvvisiit 75 €
Hind sisaldab vajadusel ka retseptide väljastamist. 

 

 

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: