1. Üldsätted
1.1. Käesolevad müügitingimused (edaspidi “tingimused”) kehtivad kõikidele veebipoes [Advancer OÜ] (edaspidi “müüja”) kaudu ostu sooritanud klientidele (edaspidi “ostja”).
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad müügitehinguid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.
1.3. Müüja ja ostja vahel sõlmitakse müügileping (edaspidi “leping”) alates hetkest, mil ostja kinnitab tellimuse veebipoes ning tasub müüja poolmääratud summa.
1.4. Müüjal on õigus tingimusi muuta. Tingimuste muudatustest teavitatakse ostjat veebilehel ning need hakkavad kehtima alates muudatuste avaldamisest.

 

2. Hinnad ja makseviisid
2.1. Kõik hinnad on märgitud eurodesse ja ei sisalda käibemaksu. Toodetele lisandub seadusega kehtestatud käibemaksumäär. *
2.2. Ostjal on võimalik valida järgmiste makseviiside vahel: Eesti pangamaksed Montonio vahendusel, krediitkaardimaksed.
2.3. Ostja kohustub tasuma tellimuse summa 48 tunni jooksul alates tellimuse kinnitamisest. Tellimuse makseviis valitakse ostu vormistamise protsessis.

3. Kohaletoimetamine
3.1. Ostjal on võimalik valida kahe erineva kohaletoimetamise viisi vahel: Itella Smartpost ja Omniva. Samuti on ostjal võimalik tulla tellimusele järgi Tartu mnt 25, 10117 Tallinn asuvasse Happy Aging kliinikusse (avatud E-R 9:00-17:00).
3.2. Tellimus, mis on tehtud enne kella 13.00 postitakse samal päeval.
3.4. Kohaletoimetamise tasu sõltub valitud kohaletoimetamise viisist ja maksab ostja. Tasu suurus märgitakse tellimuse vormistamisel.
3.5. Müüja teeb kõik endast oleneva, et tooted jõuaksid ostjani mõistliku aja jooksul (tarne aeg: tellimus jõuab Teieni 1-3 tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist). Kui mingil põhjusel ei ole võimalik tellimust täita, võtab müüja otse ühendust ostjaga ja tagab võimalusel alternatiivse lahenduse või pakub raha tagastamist.

 

4. Isikuandmete kaitse
4.1. Müüja kogub ja töötleb ostja isikuandmeid ainult vastavalt kehtivatele isikuandmete kaitse seadustele ning eraelu puutumatuse printsiipidele.
4.2 E-poes tellimuste tegijad lisatakse meililisti. Tutvu privaatsuspoliitikaga.
 

6. Vaidluste lahendamine
6.1. Kõik müügilepingutest tulenevad vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui vaidlusele ei leita lahendust läbirääkimiste teel, pöördutakse vaidluse lahendamiseks Eesti Vabariigi kohtusse.

*Alates 1. jaanuarist 2024 asendub Eesti Vabariigis senine 20% käibemaksumäär 22%-ga. Seoses sellega muutuvad ka Happy Aging  kliinikus müüdavate toodete hinnad.