Inbody kehaanalüüs

 

 

Inbody kehakoostise diagnostika

Inimkeha koosneb 50-70% ulatuses veest, tervetel inimestel on rakusisese ja rakuvälise vee omavaheline tasakaal paigas. Liiga suur rakuvälise vee osakaal toob kaasa tursed ja põletiku kehas ning põhjustada vereringes häireid. Inbody kehadiagnostika mõõdab seda tasakaalu 4 punktist 16 elektroodi abil. Lisaks on diagnostika abil võimalik välja selgitada ka keha toitainete vajadusi ja puudujääke.

Elektroodid mõõdavad keha koostist kõrgsageduse abil, Inbody revolutsiooniline masin võimaldab mõõtes tungida läbi rakumembraanide, andes seega ülimalt akuraatse tulemuse, mis on sarnased DEXA ehk valdkonna kõige täpsemate standarditega.

Inbody BWA masin on Baltikumis ainus, maailmas müüakse igal aastal 5000 tükki ning seda on kasutanud juba üle 90 miljoni kliendi. Teistel sarnastel masinatel ei ole võimet voolu saata läbi raku ning seetõttu mõõdavad nad ainult keha vee sisaldust, kuid mitte täpsustatult.

Lisaks annab analüüs ülevaate keha lihasmassist kehaosade kaupa, näitab kui terve ja tugev on raku membraan ning kas kehas esineb dehüdratsiooni. Rakumembraani tugevus on otseselt seotud keha vananemise, kroonilise väsimuse ja toitainete puudusega. Lisaks on raportist võimalik näha keha rasvasisaldust ning skeleti massi.

Mõõtmine tuleb teostada päeva esimeses pooles, eelnevalt ei tohi 2h jooksul süüa ja juua, treenida ega duši all või saunas käia.

Kehakoostise mõõtmine on eriti oluline kaalujuhtimise programmi ajal, kuna ainult kehakaalu muutused ei näita alati kõige adekvaatsemat pilti keha koostise muudatustes.

 

Hind: 49€

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: