Anti-aging meditsiiniline konsultatsioon


Anti-aging on keha nooremana hoidmise meditsiin
. Vananemine on organismi järk-järguline ressursside lõppemine. Anti-aging meditsiini eesmärgiks on anda inimesele elukestvat tervist ja heaolu, et aastate lisandumisega oleks võimalik tunda ennast endiselt rõõmsa ja tegusana. 

Tänane meditsiin võimaldab diagnoosida, kas on viiteid kiirenenud vananemisele, milline on Sinu organismi bioloogiline vanus versus kronoloogiline vanus ja selgitada välja organismi düsbalansid ja puudujäägid. Teraapiate käigus on võimalik tervist optimeerida nii, et elusügis oleks särav september, mitte vihmane november.

Esimeses etapis kaardistame arsti konsultatsiooni käigus Sinu terviseseisund, haiguste ajalugu ja elustiiliga kaasnevad terviseriskid. Vastavalt sellele soovitame spetsiaalseid vereanalüüse, mille tulemused aitavad koostada individuaalse raviplaani. 

Enamasti tähendab see teatud toidulisandite ja vajadusel ka retseptiravimi kasutamist. Samuti paar korda aastas kuuridena manustatavaid IV- ja IM-teraapiaid ning toitumis- ja liikumissoovitusi koos erinevate heaoluteraapiatega. 

Individuaalseid tulemusi hindame ja vajadusel korrigeerime plaani 3-6 kuu järel. Anti-aging meditsiin on pikaajaline ja strateegiline. 

 Võta meiega ühendust ning lepime kokku esimese konsultatsiooni!

Esmase konsultatsiooni hind 150 € (60min)

Anti-aging konsultatsioone viiakse läbi neljapäeviti.

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: