KOOSTÖÖ

Happy Aging kliinik teeb koostööd mitmete rahvusvaheliste ettevõtetega, mille fookuseks on tervise edendamine seestpoolt väljapoole ning optimaalse tervise saavutamine olenemata east. 

Soovime tuua Eestisse anti-aging meditsiini globaalseid teadmisi ning olla kohalikud suunanäitajad selles osas, kuidas igaüks meist, olenemata east, saab igapäevaselt hoolitseda selle eest, et tunda end oma kehas hästi, energiliselt ja vitaalselt.

SHA WELLNESS

Lõõgastu Hispaanias Vahemere äärses SHA Wellness kliinikus, mis 2022. aastal “World Spa Awards” konkursil pälvis maailma parima wellness kliiniku auhinna. 

Igapäevaelu stress, vähesed unetunnid – need on vaid mõned põhjused, miks peaksid endale lõõgastumiseks ja akude laadimiseks aega võtma. SHA pakub juba 15 aastat erinevaid lõõgastuse ja tervislike eluviiside edendamise pakette fantastilises Hispaania idüllis. 

Happy Aging kliiniku asutaja Siret Liivamägi on Sha Wellnessi esindaja Eestis.

Uuri lisainfot (siret@happyaging.ee)

BEAUTY CLINIC MALLORCA JA DR ERIK KÕRGE

Teeme koostööd maailmatasemel suu- ja lõualuukirurgi ning esteetilise meditsiini arsti dr Erik Kõrgega, kellel on üle 15-aastane kogemus, ja kes igapäevaselt tegutseb Mallorcal isiklikus ilukliinikus. Dr. Kõrge anti-aging lähenemisega kontseptsioon keskendub minimaalselt invasiivsetele protseduuridele, peab silmas iga inimese vajadusi eraldi ning keskendub sellele, et parandada nahatekstuuri, -kvaliteeti, näokontuure ja toonust. Tema eesmärk on aidata saavutada nahk, mis on värske ja nooruslik, kuid mitte moonutada nägu.

Dr Erik Kõrge teeb Happy Aging kliinikus külalisvastuvõtte esteetilise meditsiini protseduuridele nagu täitesüstid, botuliinsüstid jm. 

Uuri lisainfot (info@happyaging.ee)