KOOSTÖÖ

Happy Aging kliinik teeb koostööd mitmete rahvusvaheliste ettevõtetega, mille fookuseks on tervise edendamine seestpoolt ning väljapoolt ja optimaalse tervise saavutamine olenemata vanusest. 

Soovime tuua Eestisse globaalseid teadmisi ja olla kohalikud suunanäitajad, kuidas igaüks meist saab igapäevaselt tegutseda selle nimel, et tunneksid end hästi, energiliselt ja vitaalselt oma kehas.

SHA WELLNESS

Lõõgastu Hispaanias Vahemere äärses SHA Wellness kliinikus, mis on 2022. aastal “World Spa Awards” konkursil saanud maailma parima wellness kliiniku auhinna. 

Igapäevaelu stress, vähesed unetunnid – need on vaid mõned põhjused, miks peaks endale lõõgastumiseks ja akude laadimiseks aega võtma. SHA pakub juba 15 aastat erinevaid lõõgastuse ja tervislike eluviiside edendamise pakette fantastilises Hispaania idüllis. 

Happy Aging kliiniku asutaja Siret Liivamägi on Sha Wellnessi esindaja Eestis.

Uuri lisainfot (siret@happyaging.ee)

BEAUTY CLINIC MALLORCA JA DR ERIK KÕRGE

Teeme koostööd maailmatasemel suu- ja lõualuukirurgi ning esteetilise meditsiini arsti dr Erik Kõrgega, kellel on üle 15-aastane kogemus ja kes igapäevaselt tegutseb Mallorcal isiklikus ilukliinikus. Tema anti-aging lähenemisega kontseptsioon keskendub minimaalselt invasiivsetele protseduuridele, mis peavad silmas iga inimese vajadusi eraldi ning on loodud selle nimel, et parandada naha tekstuuri, kvaliteeti, näokontuure ja toonust. Tema eesmärk on aidata saavutada nahk, mis on värske ja nooruslik, aga mitte moonutada nägu.

Dr Erik Kõrge teeb Happy Aging kliinikus külalisvastuvõtte täitesüstidele, botuliinile ja teistele vajalikele esteetilise meditsiini protseduuridele. 

Uuri lisainfot (info@happyaging.ee)