Täna on võimalus elada selliselt, et elu oleks täis elu. Kestvalt.

Ikka kiiremini, efektiivsemalt ja rohkem! Need sõnad iseloomustavad viimaste kümnendite mõtteviisi ja tegutsemist. Isegi, kui lubame võtta aega enda säästmiseks, oleme sageli rattas, kust välja astume alles siis, kui häirekell annab valjult märku mõnest tervisega seotud probleemist või haigussümptomist. Aeg on seda suhtumist muuta.

Siret Liivamägi
Asutaja ja tegevjuht

Siret on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja majandusteaduskonna, ning juhtinud erinevaid rahvusvahelisi suurettevõtteid. Sireti missioon on luua Eestis ulatuslik teaduspõhine preventatiivne ja heaolu meditsiin, Anti-aging algab seestpoolt väljapoole ja viimasel kümnendil on Siret külastunud maailma parimaid anti-aging kliinikuid ja soovib seda teadmist Eestisse tuua. Siret on mitmetes ettevõtetes ja ühingutes nõukogu liige ning tema panus ühiskonda on märkimisväärne.

Meeskond

dr Ingrid Lesdorf
Arst

Ingrid on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016 aastal ja peremeditsiini residentuuri 2020 aastal. Enne meditsiiniõpinguid omandas ta Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi. Ta on töötanud arstina nii Eestis kui ka Soomes. Perearstina konsulteerib Dr Lesdorf kliente eesmärgiga suurendada tervena elatud aastaid. Dr Lesdorf viib läbi soolestiku mikrobioomi konsultatsioone, nõustab geenitestide tulemuste alusel ja viib läbi menopausi konsultatsioone (s.h. günekoloogiline läbivaatus).

“Olen läbi oma haridustee proovinud lahti mõtestada inimeseks olemist ja leida lahendusi sellel teel kerkivatele vaimsetele ja kehalistele ebakõladele. Minu sooviks on toetada inimest teekonnal parema terviseni ja olla abiks ühiselt seatud eesmärkide saavutamisel.”

dr Aet Tamm
Esteetilise meditsiini arst

Aet on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2008. aastal ja jätkas seejärel õpinguid erakorralise meditsiini residentuuris, mille lõpetas 2017. aastal.

Esteetilises meditsiinis alustas ta oma teekonda juba aastal 2015. Selle 9 aasta vältel on ta osalenud paljudel nii Eesti kui ka laiemalt tuntud ja hinnatud spetsialistide koolitustel, praktilistel seminaridel ning ka ülemaailmsetelt tunnustatud kongressidel.

“Oma töös pean lugu loomulikkusest, lähtudes inimesest endast ja tema eripäradest. Leian, et igas inimeses on tema oma ilu, mida saab hoida ja säilitada, kuid mitte muuta ja kaotada kõike isikupärast. Igal ühel on oma ilu. Väärikas vananemine on tänapäeval saanud uue sisu – tunda ennast hästi oma kehas ja peeglisse vaadates naeratada.”

dr Jaan Vogelberg
Arst

Omandas arstikutse Tartu Ülikoolis. Esimeseks erialaks oli psühhiaatria. Järgnevalt töötas ta sisehaiguste profiiliga haigla juhatajana, seejärel pikki aastaid Tartu Onkoloogia Kliinikus kemoteraapia alal, kus koostöös kirurgidega sai esimest korda võetud kasutusele operatsiooniaegne intraperitonaalne kemoteraapia. 

“Sellest äärmiselt huvitavast ametist olen edaspidiseks võtnud kaasa põhimõtte, et haiguste ravi tuleb alustada võimalikult kiiresti ja edukas ravi peab olema kombineeritud, st läbi viidud samaaegselt mitme erineva ravimiga, millel on erinevad toimemehhanismid.“

Dr Vogelberg on palju aastaid töötanud ka kliiniliste ravimuuringute alal, mis on kinnistanud huvi kõige uuemate ja tõhusamate ravimite vastu. Lisaks on töökogemust erinevate vaktsiinidega.

Viimastel aastatel on ta ennast täiendanud vananemist ennetava ehk anti-age meditsiini alal Pariisis ja Moskvas dr Claude Dalle seminaridel, ülemaailmsetel anti-age konverentsidel Monacos, professor Vladimir Havinsoni peptiidravi kursustel Sankt Peterburis ning anti-age ekspertide seminaril Dubais.

Lisaks anti-age meditsiinile on ta aastaid töötanud ka Soome erinevates tervishoiuasutustes.

 

Marianne Grechko
Toitumisterapeut

Marianne on viimased 5 aastat töötanud toitumisteraapia alal Londonis, töökogemuse käigus on Marianne toitumisteraapia konsultatsioone läbi viinud Londoni mainekamates kliinikutes nagu näiteks Grace Belgravia ja Sarah Chapman nahakliinik. Lisaks on tal 7-aastane töökogemus toitumisterapeudina Inglise kõrgkvaliteetsete toidulisandite tootmisega tegelevas ettevõttes. 

Põhilised tervisemured, millega Marianne kokku on puutunud hõlmavad naiste tervist, naha tervist, närvisüsteemi ja soolestiku haigusi.


dr Kerli Luks
Arst

Kerli on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016.aastal. Ta on 4.aastat töötanud Soomes erakorralise meditsiini osakonnas üldarstina. Dr Luks konsulteerib kliente, aitab neid teraapiate valimisel ning määrab teraapiakuure.

“Sain alles erakorralise meditsiini osakonnas töötades aru haiguste ennetamise olulisusest. See on osa tervisesüsteemist, mis saab liiga vähe tähelepanu, aega ja ressursse.  Minu eesmärk on aidata vähendada terviseprobleemide teket vanuses, kus võiks elada veel täisväärtuslikku elu. Inimesel endal on oma tervise hoidmisel kõige olulisem roll, aga meie saame pakkuda sellel teekonnal tõenduspõhist lähenemist, tuge ja nõu.”

dr Gerard Salama
Arst

Dr Gerard Salama on omandanud hariduse Prantsusmaal ning omab üldarsti ning meditsiinilise ja kirurgilise eriarsti koolituse diplomit. Dr Salama on mitmete rahvusvaheliste arstlike liitude liige, laialdase kogemusega rahvusvahelise konsultant ning omab aastatepikkust kogemust kirurgina. Hetkel keskendub ta Pariisis meditsiinipraksises üldarstina naiste tervisele. Dr Salama teeb külalisvisiite Happy Aging kliinikus, keskendudes üleminekueale ja menopausile ning naise tervisele laiemalt.

 

Dr Gerard Salama

Karolin Peterson
Õde

Karolin on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2018. aastal ning erakorralise meditsiini õe väljaõppekursuse 2018. aastal. Ta on 3,5. aastat töötanud Tallinna Kiirabis õe ja õdebrigaadijuhina.

Karolin konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Töötamine kiirabis ja päevast-päeva tagajärgedega tegelemine, panid mind sügavalt mõtlema, et kas tõesti ei saaks me endi heaks midagi ära teha. Ja seda kõike juba ennetavalt. Selleks, et saaksin inimesi rohkem aidata, võtsin vastu otsuse teha 180 kraadine pööre tagajärje meditsiinist ennetava meditsiini poole”

 


Gina Bergmann
Õde

Gina on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2021. aastal.. 

Gina konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Inimene on mind alati huvitanud, kõik see mis toimub füüsilisel keha tasandil kui ka see, mis toimub seal, mis silmale nähtamatu. Me kõik oleme väärt kogema seda, et  oleme hoitud, armastatud ja  olulised. Pikaaegne treeneri ja joogaõpetaja kogemus on andnud teadmise, et kvaliteetse elu võti on seespidise heaolu peegeldus väljapoole. Aidates teisi liikuda tervislikuma ning õnnelikuma elu suunas, liigun sinna ka ise.”


Sandra Liivrand
Õde

Sandra on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2021. aastal. Õpingute kõrvalt alustas ta kohe tööd haiglas. Ta on natukene üle 2 aasta töötanud kardioloogia osakonnas ja aasta aega verevõtukabinetis.

Sandra konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

,,Minu jaoks on kogu aeg olnud oluline küsimus, et kuidas me saaksime ennetada terviseprobleeme. Mis on veel need võimalused, mis aitaksid inimestel elada täisväärtuslikku elu kuni kõrge eani ja aitaksid toetada organismi, arvestades, et enamik inimeste elutempo on kiire ja stressirohke.’’

Svetlana Popõrina
Õde

Svetlana on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanda eriala 2015. Aastal. Ta on üle 5 aasta hoolitsenud Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmajas perede heaolu ja tervise eest.

Svetlana konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Olen “biohackingu” ehk  inimese võime oma keha muuta ja vananemisprotsessi aeglustada avastanud enda jaoks juba mõned aastad tagasi. Juba siis mõtlesin, kui oluline on tõsta inimeste teadlikkust nende võimest oma keha igakülgselt toetada. Õnneks ka Eestis on tekkinud vajadus selle ala professionaalide järgi. Olen väga õnnelik, et mul on võimalus nõustada ja aidata inimesi, kes hoolivad oma tervise ja heaolu eest, pakkudes kaasaegset teaduspõhist lähenemist Eesti ainulaadses anti-aging kliinikus.”

Happy Aging Tallinn kliinikus osutab tervishoiuteenuseid Advancer OÜ

(registrikood 11121847, eriarstiabi osutamise tegevusloa number L05253).