Siret Liivamägi
Kliiniku asutaja ja tegevjuht

“Ikka kiiremini, efektiivsemalt ja rohkem! Need sõnad iseloomustavad viimaste kümnendite mõtteviisi ja tegutsemist. Isegi, kui lubame võtta aega enda säästmiseks, oleme sageli rattas, kust välja astume alles siis, kui häirekell annab valjult märku mõnest tervisega seotud probleemist või haigussümptomist. Aeg on seda suhtumist muuta. Täna on võimalus elada selliselt, et elutee oleks pikem, kuid ka täis tervist ja elujõudu!”

Siret on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja majandusteaduskonna ning juhtinud rahvusvahelisi suurettevõtteid. Sireti missioon on Eestis edendada teaduspõhist preventatiivset ja heaolu meditsiini. Viimasel kümnendil on Siret külastunud erinevaid maailma parimaid anti-aging kliinikuid ja soovib seda teadmist – et anti-aging algab seestpoolt väljapoole – ka Eestisse tuua. Siret on mitmetes ettevõtetes ja ühingutes nõukogu liige ning tema panus ühiskonda on märkimisväärne.

dr Ingrid Lesdorf
Arst

Ingrid on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016 aastal ja peremeditsiini residentuuri 2020 aastal. Enne meditsiiniõpinguid omandas ta Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi. Ta on töötanud arstina nii Eestis kui ka Soomes. Perearstina konsulteerib Dr Lesdorf kliente eesmärgiga suurendada tervena elatud aastaid. Dr Lesdorf viib läbi soolestiku mikrobioomi konsultatsioone, nõustab geenitestide tulemuste alusel ja viib läbi menopausi konsultatsioone (s.h. günekoloogiline läbivaatus).

“Olen läbi oma haridustee proovinud lahti mõtestada inimeseks olemist ja leida lahendusi sellel teel kerkivatele vaimsetele ja kehalistele ebakõladele. Minu sooviks on toetada inimest teekonnal parema terviseni ja olla abiks ühiselt seatud eesmärkide saavutamisel.”


dr Anželika Aare
Arst

Dr Anželika Aare on arst, kelle fookuses on ennetav ja anti-aging meditsiin – valdkond, mis keskendub mitte ainult haiguste ravimisele, vaid tervise säilitamisele, elujõulisuse pikendamisele ja tervena elatud aastate suurendamisele. Tema töö lähtub veendumusest, et tänapäeva meditsiin peaks liikuma haiguskeskselt lähenemiselt tervisekesksusele – see on globaalne suund, millega dr Aare on teadlikult kaasa läinud.

Oma baashariduse on ta omandanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas ning lõpetanud peremeditsiini residentuuri 2021. aastal. Arstipraktikaga alustas ta veidi hiljem, olles selleks ajaks juba süvitsi mõistnud, et tema tõeline kutsumus on panustada inimeste tervise hoidmisse – mitte üksnes ravida tagajärgi.

Happy Aging kliinikus hindab dr Aare võimalust kasutada kaasaegseid ja personaalmeditsiinil põhinevaid tööriistu, nagu geenitestid, mikrobioomi ja telomeeride analüüsid, põhjalikud vereuuringud ja kõrgtehnoloogilised diagnostikaseadmed. Nende põhjal koostab ta individuaalseid terviseplaane, mis toetavad pikemat ja tervemat elu.

“Soovin, et üha rohkem inimesi tunneks huvi oma tervise vastu juba täna – mitte alles siis, kui probleemid ilmnevad. Minu eesmärk on toetada ja suunata inimesi tervema elu suunas. Et meie inimestel oleks rohkem tervena elatud aastaid!”

Dr Aet Tamm, esteetiline meditsiin

dr Aet Tamm
Esteetilise meditsiini arst

Aet lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2008. aastal ja jätkas seejärel õpinguid erakorralise meditsiini residentuuris, mille lõpetas 2017. aastal. Esteetilises meditsiinis alustas ta oma teekonda juba aastal 2015. Selle 9 aasta vältel on ta osalenud paljudel laiemalt tuntud ja hinnatud spetsialistide koolitustel, praktilistel seminaridel ning ka ülemaailmsetelt tunnustatud kongressidel.

“Oma töös pean lugu loomulikkusest, lähtudes inimesest endast ja tema eripäradest. Leian, et igas inimeses on tema oma ilu, mida saab hoida ja säilitada.  Pole vaja muuta ja kaotada kõike isikupärast. Igal ühel on oma ilu. Väärikas vananemine on tänapäeval saanud uue sisu – tunda ennast hästi oma kehas ja peeglisse vaadates naeratada.”


dr Kerli Luks
Arst-nõunik

Dr Luks on ennetava ja longevity meditsiini ekspert. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016. aastal ja töötanud 4 aastat Soomes erakorralise meditsiini osakonnas üldarstina. 

“Sain alles erakorralise meditsiini osakonnas töötades aru haiguste ennetamise olulisusest. See on osa tervisesüsteemist, mis saab liiga vähe tähelepanu, aega ja ressursse. Minu eesmärk on aidata vähendada terviseprobleemide teket vanuses, kus võiks elada veel täisväärtuslikku elu. Inimesel endal on oma tervise hoidmisel kõige olulisem roll, aga meie saame pakkuda sellel teekonnal tõenduspõhist lähenemist, tuge ja nõu.”

Dr Gerard Salama

dr Gerard Salama
Arst

Prantsusmaa tipparst ja naise tervise spetsialist, kes teeb Happy Aging kliinikus külalisvisiite. Olles Rahvusvahelise Anti-Aging Assossatsiooni  president, on ta keskendunud esmaklassilisele anti-aging ja menopausi juhtimisele individuaalse raviplaani abil. Dr Salama on mitmete rahvusvaheliste arstlike liitude liige, omab aastatepikkust kogemust kirurgina ning laialdast kogemust rahvusvahelise eksperdina. Muuhulgas on ta koostöös professor Luc Montagnieriga (Nobeli meditsiiniauhinna kavaler) andnud arvukaid konverentse üle maailma ja on avaldanud hulgaliselt raamatuid anti-aging teemadel. Aastast 2022 töötab dr Salama ekslusiivses erameditsiinipraksises Pariisis.

 

Getter Mi Jalakas
Abiarst

“Statistikaameti 2023. aasta andmetel oli keskmise eestlase oodatav eluiga 79 aastat, kuid tervena elavad Eesti inimesed vaid 58 aastat. Nende numbrite vahel on 20 aastane dissonants. Minu töö mission on, et need kaks näitajat kasvaksid harmoonias, et Eesti inimesed elaksid kaua ja tervelt. 

Vananemine on privileeg ja ma usun, et aastad teevad meid ainult paremaks. Probleem on aga selles, et kronoloogilise vananemisega käib kaasas bioloogiline vananemine. See toob endaga kaasa haigused ja vaevused, mida iseloomustab ka eelmainitud statistika. Oleme seni leppinud, et see on vananemise paratamatu osa. Ma leian, et see ei pea nii olema. Kaasaegne ennetav ja longevity meditsiin võimaldab organismi vananemismehhanisme  täpselt mõõta, neid juhtida ja bioloogilist vananemist ka lausa tagasi keerata. Ennetus on parim ravim.”

Noor-arst Getter Mi Jalakas on lõpetamas 2025. aasta juunis Tartu Ülikooli arstiteaduskonda ning on Happy Aging kliiniku värskeim longevity arst.

Karolin Peterson
Vanemõde

Karolin on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2018. aastal ning erakorralise meditsiini õe väljaõppekursuse 2018. aastal. Ta on 3,5. aastat töötanud Tallinna Kiirabis õe ja õdede brigaadijuhina.

Karolin konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal ning koordineerib meie meditsiiniõdede tööd.

“Töötamine kiirabis ja päevast-päeva tagajärgedega tegelemine, panid mind sügavalt mõtlema, et kas tõesti ei saaks me endi heaks midagi ära teha. Ja seda kõike juba ennetavalt. Selleks, et saaksin inimesi rohkem aidata, võtsin vastu otsuse teha 180 kraadine pööre tagajärje meditsiinist ennetava meditsiini poole”.


Kelly Viilver
Õde

Kelly on lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli 2017.aastal ning spetsialiseerus erakorralise meditsiini õeks 2019.aastal.

Ta on töötanud õena Tallina Kiirabis, Tallinna Lastehaiglas ja Laste Vaimse Tervise Keskuses.

Kelly konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, ning hoolitseb igakülgselt meie kliiniku klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Minu eesmärgiks meditsiinitöötajana on pakkuda patsientidele inimkeskset, elukaarepõhist ja holistilist lähenemist. Minu sooviks on suurendada patsientide teadlikkust oma tervise eest hoolitsemisel ning nõustada ja toetada neid teaduspõhiste ennetava meditsiini teenuste ja toodete osas. Imetlen inimesi, kes suudavad säilitada vitaalsuse ja elurõõmu läbi terve elu. Usun, et inimesel on võimalik nautida elu igas vanuses ning pikendada  tervelt elatud aastaid veelgi. Ennetav meditsiin on meie tulevik!

Kelly

 

Marianne Grechko
Toitumisterapeut

Marianne on viimased 5 aastat töötanud toitumisteraapia alal Londonis. Oma töökogemuse käigus on ta toitumisteraapia konsultatsioone läbi viinud Londoni mainekamates kliinikutes nagu Grace Belgravia ja Sarah Chapman nahakliinik. Lisaks on tal 7-aastane töökogemus toitumisterapeudina inglise kõrgkvaliteetsete toidulisandite tootmisega tegelevas ettevõttes.

Peamised tervisemured, millega Marianne oma praktikas kokku on puutunud, hõlmavad naiste tervist, naha tervist, närvisüsteemi- ja soolestikuhaigusi.

 

Katri Merisalu
Toitumisterapeut

Katri on toitumisteaduse kõrgharidusega toitumisterapeut, kes lõpetas 2015. aastal Inglismaal University of Central Lancashire ülikooli kraadi “Bachelor of Science in Human Nutrition with Honours in Nutrition and Exercise Science”.

Ta on töötanud toitumisterapeudina üle 9 aasta ja viimased 10 aastat olnud ka Rimi toitumisnõustaja, aidates suunata kümnete tuhandete eestlaste toitumisharjumusi. Katri fookuses on olnud tervise psühholoogia ja haiguste ennetamine ning ravi toetamine tasakaalustatud toitumise kaudu. Viimase kuue aasta jooksul on Katri pühendunud soolestiku mikrobioomi teaduse uurimisele ja jätkusuutliku ning personaalse toitumise edendamisele. Tal on kogemusi rohkem kui 500 mikrobioomi analüüsi läbiviimisel, töötades Eesti tervise- ja mikrobioomi iduettevõtte Elsavie teadustiimiga.

Täna keskendub ta klientidele, kes soovivad tasakaalustada seedimist, toetada vaimset tervist, hallata autoimmuunhaigusi või parandada oma toitumist tervislikuma elu nimel. Tema lähenemine on personaalne ja holistiline, lähtudes iga inimese unikaalsusest.

Happy Aging Tallinn kliinikus osutab tervishoiuteenuseid Advancer OÜ

(registrikood 11121847, eriarstiabi osutamise tegevusloa number L05253).