Täna on võimalus elada selliselt, et elu oleks täis elu. Kestvalt.

Ikka kiiremini, efektiivsemalt ja rohkem! Need sõnad iseloomustavad viimaste kümnendite mõtteviisi ja tegutsemist. Isegi, kui lubame võtta aega enda säästmiseks, oleme sageli rattas, kust välja astume alles siis, kui häirekell annab valjult märku mõnest tervisega seotud probleemist või haigussümptomist. Aeg on seda suhtumist muuta.

Siret Liivamägi
Asutaja ja tegevjuht

Siret on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja majandusteaduskonna, ning juhtinud erinevaid rahvusvahelisi suurettevõtteid. Sireti missioon on luua Eestis ulatuslik teaduspõhine preventatiivne ja heaolu meditsiin. Viimasel kümnendil on Siret külastunud erinevaid maailma parimaid anti-aging kliinikuid ja tema sooviks on seda teadmist-  et anti-aging algab seestpoolt väljapoole- ka Eestisse tuua. Siret on mitmetes ettevõtetes ja ühingutes nõukogu liige ning tema panus ühiskonda on märkimisväärne.

Meeskond

dr Ingrid Lesdorf
Arst

Ingrid on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016 aastal ja peremeditsiini residentuuri 2020 aastal. Enne meditsiiniõpinguid omandas ta Tartu Ülikoolis psühholoogia bakalaureusekraadi. Ta on töötanud arstina nii Eestis kui ka Soomes. Perearstina konsulteerib Dr Lesdorf kliente eesmärgiga suurendada tervena elatud aastaid. Dr Lesdorf viib läbi soolestiku mikrobioomi konsultatsioone, nõustab geenitestide tulemuste alusel ja viib läbi menopausi konsultatsioone (s.h. günekoloogiline läbivaatus).

“Olen läbi oma haridustee proovinud lahti mõtestada inimeseks olemist ja leida lahendusi sellel teel kerkivatele vaimsetele ja kehalistele ebakõladele. Minu sooviks on toetada inimest teekonnal parema terviseni ja olla abiks ühiselt seatud eesmärkide saavutamisel.”

dr Aet Tamm
Esteetilise meditsiini arst

Aet lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2008. aastal ja jätkas seejärel õpinguid erakorralise meditsiini residentuuris, mille lõpetas 2017. aastal. Esteetilises meditsiinis alustas ta oma teekonda juba aastal 2015. Selle 9 aasta vältel on ta osalenud paljudel laiemalt tuntud ja hinnatud spetsialistide koolitustel, praktilistel seminaridel ning ka ülemaailmsetelt tunnustatud kongressidel.

“Oma töös pean lugu loomulikkusest, lähtudes inimesest endast ja tema eripäradest. Leian, et igas inimeses on tema oma ilu, mida saab hoida ja säilitada.  Pole vaja muuta ja kaotada kõike isikupärast. Igal ühel on oma ilu. Väärikas vananemine on tänapäeval saanud uue sisu – tunda ennast hästi oma kehas ja peeglisse vaadates naeratada.”

dr Jaan Vogelberg
Arst

Omandas arstikutse Tartu Ülikoolis, ja tema esimeseks erialaks oli psühhiaatria. Järgnevalt töötas ta sisehaiguste profiiliga haigla juhatajana, seejärel pikki aastaid Tartu Onkoloogia Kliinikus kemoteraapia alal, kus koostöös kirurgidega sai esimest korda võetud kasutusele operatsiooniaegne intraperitonaalne kemoteraapia.

“Sellest äärmiselt huvitavast ametist olen edaspidiseks võtnud kaasa põhimõtte, et haiguste ravi tuleb alustada võimalikult kiiresti ja edukas ravi peab olema kombineeritud, st läbi viidud samaaegselt mitme erineva ravimiga, millel on erinevad toimemehhanismid.“

Dr Vogelberg on palju aastaid töötanud ka kliiniliste ravimiuuringute alal, mis on kinnistanud huvi kõige uuemate ja tõhusamate ravimite vastu. Lisaks on tal töökogemust erinevate vaktsiinidega.

Viimastel aastatel on dr Vogelberg ennast täiendanud vananemist ennetava ehk anti-aging meditsiini alal Pariisis ja Moskvas dr Claude Dalle seminaridel, ülemaailmsetel anti-age konverentsidel Monacos, professor Vladimir Havinsoni peptiidravi kursustel Sankt Peterburis ning anti-aging ekspertide seminaril Dubais.

Lisaks anti-aging meditsiinile on ta aastaid töötanud ka Soome erinevates tervishoiuasutustes.

 

Marianne Grechko
Toitumisterapeut

Marianne on viimased 5 aastat töötanud toitumisteraapia alal Londonis. Oma töökogemuse käigus on ta toitumisteraapia konsultatsioone läbi viinud Londoni mainekamates kliinikutes nagu Grace Belgravia ja Sarah Chapman nahakliinik. Lisaks on tal 7-aastane töökogemus toitumisterapeudina inglise kõrgkvaliteetsete toidulisandite tootmisega tegelevas ettevõttes.

Peamised tervisemured, millega Marianne oma praktikas kokku on puutunud, hõlmavad naiste tervist, naha tervist, närvisüsteemi- ja soolestikuhaigusi.


dr Kerli Luks
Arst

Kerli on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016.aastal. Ta on 4.aastat töötanud Soomes erakorralise meditsiini osakonnas üldarstina. Dr Luks konsulteerib kliente, aitab neid teraapiate valimisel ning määrab teraapiakuure.

“Sain alles erakorralise meditsiini osakonnas töötades aru haiguste ennetamise olulisusest. See on osa tervisesüsteemist, mis saab liiga vähe tähelepanu, aega ja ressursse.  Minu eesmärk on aidata vähendada terviseprobleemide teket vanuses, kus võiks elada veel täisväärtuslikku elu. Inimesel endal on oma tervise hoidmisel kõige olulisem roll, aga meie saame pakkuda sellel teekonnal tõenduspõhist lähenemist, tuge ja nõu.”

dr Gerard Salama
Arst

Prantsusmaa tipparst ja naise tervise spetsialist, kes teeb Happy Aging kliinikus külalisvisiite. Olles Rahvusvahelise Anti-Aging Assossatsiooni  president, on ta keskendunud esmaklassilisele anti-aging ja menopausi juhtimisele individuaalse raviplaani abil. Dr. Salama vastuvõtt võimaldab Teil saada pühjalikku ülevaadet oma hetketervisest, menopausist ja üleminekueast ning sellega seotud füüsilistest ja emotsionaalsetest muutustest.Ta on  mitmete rahvusvaheliste arstlike liitude liige, omab aastatepikkust kogemust kirurgina  ning laialdast kogemust rahvusvahelise eksperdina. Muuhulgas on ta koostöös professor Luc Montagnieriga (Nobeli meditsiiniauhinna kavaler) andnud arvukaid konverentse üle maailma ning on avaldanud hulgaliselt raamatuid anti-aging teemadel. Aastast 2022 töötab dr Salama ekslusiivses erameditsiinipraksises Pariisis.

 

Dr Gerard Salama

Karolin Peterson
Vanemõde

Karolin on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2018. aastal ning erakorralise meditsiini õe väljaõppekursuse 2018. aastal. Ta on 3,5. aastat töötanud Tallinna Kiirabis õe ja õdede brigaadijuhina.

Karolin konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal ning koordineerib meie meditsiiniõdede tööd.

“Töötamine kiirabis ja päevast-päeva tagajärgedega tegelemine, panid mind sügavalt mõtlema, et kas tõesti ei saaks me endi heaks midagi ära teha. Ja seda kõike juba ennetavalt. Selleks, et saaksin inimesi rohkem aidata, võtsin vastu otsuse teha 180 kraadine pööre tagajärje meditsiinist ennetava meditsiini poole”.


Kelly Viilver
Õde

Kelly on lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli 2017.aastal ning spetsialiseerus erakorralise meditsiini õeks 2019.aastal.

Ta on töötanud õena Tallina Kiirabis, Tallinna Lastehaiglas ja Laste Vaimse Tervise Keskuses.

Kelly konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, ning hoolitseb igakülgselt meie kliiniku klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Minu eesmärgiks meditsiinitöötajana on pakkuda patsientidele inimkeskset, elukaarepõhist ja holistilist lähenemist. Minu sooviks on suurendada patsientide teadlikkust oma tervise eest hoolitsemisel ning nõustada ja toetada neid teaduspõhiste ennetava meditsiini teenuste ja toodete osas. Imetlen inimesi, kes suudavad säilitada vitaalsuse ja elurõõmu läbi terve elu. Usun, et inimesel on võimalik nautida elu igas vanuses ning pikendada  tervelt elatud aastaid veelgi. Ennetav meditsiin on meie tulevik!

Kelly


Gina Bergmann
Õde

Gina on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2021. aastal. 

Gina konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Inimene on mind alati huvitanud, kõik see mis toimub füüsilisel keha tasandil kui ka see, mis toimub seal, mis silmale nähtamatu. Me kõik oleme väärt kogema seda, et  oleme hoitud, armastatud ja  olulised. Pikaaegne treeneri ja joogaõpetaja kogemus on andnud teadmise, et kvaliteetse elu võti on seespidise heaolu peegeldus väljapoole. Aidates teisi liikuda tervislikuma ning õnnelikuma elu suunas, liigun sinna ka ise.”

Happy Aging Tallinn kliinikus osutab tervishoiuteenuseid Advancer OÜ

(registrikood 11121847, eriarstiabi osutamise tegevusloa number L05253).