Kaalujuhtimine

 

Eesmärk: saavutada optimaalne kehakaal meditsiinilise personali käe all tervislikul ja tasakaalustatud viisil, et tagada efektiivne ja pikaajaline tulemus.

Kaalulangetus, ideaalse kehakaalu saavutamine ja hoidmine on oskus! Kuna vanusega metabolism aeglustub, on kontrolli selle üle üha keerulisem hoida. Happy Aging kliiniku spetsialistid on välja töötanud tõhusa kaalu langetamise programmi, mis aitab kontrolli kehakaalu üle tagasi saada.
See on tõenduspõhine lähenemine, mis kiirendab metabolismi, soodustab rasvade põletamist ning vähendab söögiisu. Lisaks toetab tervist üldiselt – parandab unekvaliteeti, meeleolu ja tõstab energiataset. 

Kaalujuhtimist ja kaalulangetust viime läbi kasutades järgnevaid meetodeid:

  • Arsti konsultatsioon – Sinu isiklike eesmärkide seadmine ja personaalne plaan
  • Põhjalik kehakoostise diagnostika – Inbody masinaga
  • Geenitest – pakett DNA Dieet, mis näitab Sinu pärilikke soodumusi
  • Toitumisterapeut – toitumisalane ja füüsilise aktiivsuse haute couture konsultatsioon
  • IV teraapiad – infusiooniteraapia kuur metabolismi ja detoksifikatsiooni toetamiseks kaalulangetamise perioodil
  • Vajadusel retseptiravimid

Esimeseks sammuks on arsti konsultatsioon, kus koostatakse põhjalik ja individuaalne plaan kaalulangetuseks. Konsultatsiooni osa on ka tasuta kehadiagnostika Inbody masinaga!

Esmase konsultatsiooni hind: 120 €

“Olen kaalu püüdnud jälgida aastakümneid. Kombineerituna teadlikust toitumisest, sobivast füüsilisest koormusest ning erinevatest dieetidest. Kuni üleminekueani toimis kõik perfektselt. Peale organismis ning hormonaalses balansis toimunund ealisi muutusi olin tupikus, kus endised kaalu ohjamise meetodid enam ei toiminud. Lisandusid puudulik uni, motivatsioonipuudus ning pidev isu midagi maitsvat näksida, vereanalüüsis oli „suhkrunäit“ piiripealene. Peale katsetamist hormoonraviga (mis minule kahjuks ei sobinud), leidsin looduslikest preparaatidest sobiva kombo hormoonide balansseerimiseks ning Happy Agingu asjatundlike arstide poolt määratud kaalujuhtimiseprogrammi tunnen taas, et suudan ka peale 50. eluaastaid vormis püsida! Tänaseks olen järginud programmi 4 kuud. Kaalulangus on olnud rahulik ja stabiilne. Jätkan loomulikult endiselt teadliku toitumisega ning mõõduka treeninguga. Ülemäärased isud on taandunud, eelnevalt kogetud jõuetus ja ärevus kaalu ohjamise osas on asendunud meeldiva optimismiga, et kõik on võimalik! Mõtlen toidu peale vaid söögiaegadel, vahepealsed „isud“ millegi näksimiseks on täiesti taandunud. Oluliselt on vähenenud kohviisu. Kaaluohjamise ärevusest vabanemine on oluliselt parandanud und! Lisaks on boonusena lisandunud seedimise paranemine.”
– Hanne
“Isu vähenes ning tundusin, et enam endiseid koguseid ei jaksa süüa. Kolmandal nädalal vähenesid isud järsult. Kui eelnevalt olid õhtuti mõtted ja sammud pidevalt külmakapi juures, siis nüüd sai rahulikutl elu nautida ilma, et tegevuse juurde kuuluks toit, snäkk. Isegi coca zerot ei isutanud enam. Sundmõtted toidule oli kadunud. Väga mõnus ja vabastav tunne.” 
– Jaan

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: