Magnesium bisglycinat 125

90 kapslit (1,5 kuu varu), 85 g

35 EUR

8 laos

Kõrgkvaliteetne magneesium tundlikele inimestele.

Kategooria: SKU: BG_Magnes.bisgly Tag:
Funktsiooni kategooria: Uni ja stressVaimsele tervisele

Kirjeldus

Magneesium bisglütsinaat on üks kõige paremini imenduvaid magneesiumivorme. See mineraalaine on oluline närvisüsteemi funktsioneerimiseks, lihaste normaalseks toimimiseks ning luude ja hammaste tervise säilitamiseks. Toetab lihaste tervist ja funktsiooni aitab leevendada lihaspingeid ja krampide teket ning parandab lihaste jõudlust ja taastumist treeningu järel. Magneesium on oluline mineraalaine ka südame tervisele. Magneesium bisglütsinaat aitab reguleerida südamelööke ning vähendada südame-veresoonkonna haiguste riski ning toetab üleüldist südamelihaste tervist.

Kasutamine

Millal kasutada Magnesiumbisglütsinaat 125 toidulisandit?

  • Magneesiumi puudumisel ja kõrgendatud vajadusel. Näiteks treeningute perioodil, tippsporti harrastades või komplementaarselt muudel juhtudel.
  • Lihaste taastumisel pingete ja suurenenud füüsilise koormuse korral
  • Kõrgendatud magneesiumivajaduse korral, taastumise ning muuhulgas raseduse ajal.
  • Vaimse tervise toetamiseks stressirohkel ajal.

MANUSTAMINE: 1 kapsel 2 korda päevas toidukordade vahel, koos rohke vedelikuga. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 2 kapslit sisaldab 250 mg magneesiumit

VÕIMALIKUD KÕRVALTOIMED: Suured magneesiumi annused võivad põhjustada kõhulahtisust. Seetõttu soovitatakse suuremaid koguseid päeva jooksul jaotada.

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. Taimne kapsli kest, 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: magneesiumbisglütsinaat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest).

TOOTEKOGUS : 90 kapslit (1,5 kuu varu), netokogus 85 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.