Rhodiola Rosea

120 kapslit (4 kuu varu), 42 g

48 EUR

6 laos

Taimne toetus stressirohkel perioodil.

Rhodiola rosea (kuldjuur) on sukulentne taim, mida on juba sajandeid hinnatud Venemaal ja Skandinaavias selle eriliste omaduste tõttu. Seda taime on traditsiooniliselt kasutatud adaptogeenina, mis aitab kehal kohaneda stressiga ning suurendada vastupidavust ja energiat. Rhodiola rosea omab ka neuroprotektiivseid omadusi, aidates kaitsta kesknärvisüsteemi ja parandades kognitiivset võimekust. Seda toidulisandit võib seostada ka meeleolu ja une paranemisega ning füüsilise jõudluse suurenemisega.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_Rhodiola Rosea Tag:
Funktsiooni kategooria: Uni ja stressVaimsele tervisele

Kasutamine

Millal kasutada Rhodiola Rosea toidulisandit?

  • Rhodiola rosea toetab normaalset vereringet, varustab rakke hapniku ja toitainetega ning seetõttu toetab füüsilise koormuse ajal, nagu näiteks spordi tegemisel.
  • Rhodiola rosea toetab kognitiivset ja vaimset sooritust.
  • Keha toetamiseks stressiolukordades.
  • Vaimse tegevuse ja vitaalsuse toetamiseks.
  • Suurenenud emotsionaalse, vaimse või füüsilise stressi perioodidel.

MANUSTAMINE: 1 kapsel päeval, koos rohke vedelikuga. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 1 kapsel sisaldab 200 mg Rhodiola rosea ekstrakti (millest: rosaviinid 6 mg, salidrosiidid 2 mg)

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. Taimne kapsli kest, 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: Rhodiola rosea juureekstrakt, täiteaine: pulbristatud tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest).

TOOTEKOGUS: 120 kapslit (4 kuu varu), netokaal 42 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.