Black Cumin Seed Oil 1000

90 kapslit (1-kuuline varu), 114 g

45 EUR

4 laos

Mitmekülgne tervendaja ja immuunsüsteemi tugevdaja.

Mustköömneõli (Nigella Sativa) on kasutatud juba tuhandeid aastaid kui tervendavat õli. Biogena toodetes kasutatav kvaliteetne mustköömneõli pärineb Egiptusest, kus  selle kasvatamine on olnud traditsioon juba vaaraode ajast peale. Õli sisaldab küllastamata rasvhappeid: linool-, oleiin-, palimitiin-, eikoseen-, steariin- ja alfalinoleenhapet. Mustköömneõli on rikas Omega-9, Omega 6 ja Omega-3 poolest, mis aitavad parandada südame-veresoonkonna heaolu, närvisüsteemi ja seedetrakti. Biogena Black Cumin Seed Oil 1000 on kapslite kujul, mida on lihtne manustada. Kapslid sisaldavad kõiki kvaliteetseid koostisosi, mida leidub ka puhtas õlis. Külmkuumutamise tõttu jäävad kõik olulised rasvhapped ja eeterlikud õlid oma kvaliteetsete algsete omaduste juurde.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_Black CumSeedOil Tag:
Funktsiooni kategooria: Immuunsus

Kasutamine

Millal kasutada Biogena Black Cumin Seed Oil 1000 toidulisandit?

  • Biogena Black Cumin Seed Oil 1000 sisaldab rohkelt tervislikke rasvhappeid, mis on olulised südame tervise ja üldise heaolu jaoks ning mis võivad aidata vähendada põletikku kehas.
  • Mustköömneõlil on tugev antioksüdant, mis aitab kehal võidelda vabade radikaalide kahjulike mõjude vastu. Antioksüdandid aitavad neutraliseerida kehas olevaid kahjulikke aineid ning aitavad toetada immuunsüsteemi tugevdamist ja üldist heaolu.
  • Mustköömneõlil on seedetrakti jaoks mitmeid kasulikke omadusi – aitab leevendada seedimisprobleeme, vähendab kõhupuhitust ja soodustab seedetrakti regulaarset toimimist. Lisaks sellele võib mustköömneõli toetada ka tervislikku soolestiku mikrofloorat, mis on oluline üldise tervise ja immuunsüsteemi jaoks.
  • Eriti soovitame mustköömneõli tarvitada talvel ja kevadel.

MANUSTAMINE: 3 kapslit päevas koos toidukorra ja rohke vedelikuga. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 3 kapslit sisaldab mustköömneõli 3000 mg, sealhulgas küllastumata rasvhapped 2500 mg, linoolhape 1650 mg, oleiinhape 750 mg)

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: Mustköömneõli (Nigella sativa), modifitseeritud tärklis (kapsli kest).

TOOTEKOGUS: 90 kapslit (1 kuu varu), netokogus 114 g.

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.