Omega rasvhapped

Oomega-rasvhappeid nimetatakse ka asendamatuteks rasvhapeteks, kuna inimese organism ise neid sünteesida ei suuda. Seetõttu ongi oluline jälgida, et toit oleks mitmekesine ja sisaldaks piisavas koguses ka oomega-rasvhappeid.

Omega-3 rasvhapped mõjutavad inimorganismi tervikuna. Nad muudavad meie keha ja psüühikat, optimeerides rakkude toimet vajalike toitainete edastamisega. Omega-3 rasvhapped aitavad peatada kroonilist põletikku, pidurdada vananemise protsesse ning vältida dementsust. Tänapäeva tüüpiline lääne dieet sisaldab rohkem oomega-6 rasvhappeid kui oomega-3, mis tihti põhjustab nende kahe rasvhappe tasakaalustamatust. Oomega-6 ülekaalu on seostatud põletiku ja erinevate terviseprobleemidega. Tervislikuma vahekorra edendamiseks on soovitatav lisada oomega-3 rasvhapete allikaid, kas toidu või toidulisandite läbi.

Rasvhapete tasakaalu kehas on võimalik lihtsa vereanalüüsiga mõõta.

Näitan kõiki 2 tulemust

Omega 3 forte 700

Kõrgkvaliteetne kalamaksaõli koos vitamiin E-ga. Biogena Omega 3 Forte 700 on kõrge kontsentratsiooniga...

59 EUR
90 kapslit

Kõrgkvaliteetne kalamaksaõli koos vitamiin E-ga.

Biogena Omega 3 Forte 700 on kõrge kontsentratsiooniga oomega-3 rasvhapete toidulisand, mis toetab tervislikku südamefunktsiooni, aju tööd ja üldist heaolu. See toidulisand sisaldab olulisi EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape) oomega-3 rasvhappeid. Kapslid sisaldavad kalaõli, mille valmistamiseks on kasutatud Peruu ja Tšiili puhastest merevetest püütud kvaliteetset anšoovist.

Omega 3 Vegan DHA & EPA 450

Kõrgkvaliteetsed vegan oomega-3-rasvhapped, valmistatud looduslikust taimsest vetikaõlist.

67 EUR
60 kapslit

Kõrgkvaliteetsed vegan oomega-3-rasvhapped, valmistatud looduslikust taimsest vetikaõlist.