,

Telomere Formula

60 kapslit (1 kuu varu), 37 g

48 EUR

4 laos

DNA vitamiin: toetab telomeeride tervist.

Telomere Superior Formula, on täielikult keskendunud DNA telomeeridele, mis on olulised rakkude nooruslikkuse ja tervise säilitamiseks. Telomeerid on otsad meie DNA-l ja nende pikkus lüheneb vanuse kasvades. Telomere Superior Formula sisaldab spetsiaalseid koostisosi, mis aitavad hoida telomeerid pikemad ja tervemad, mis omakorda aeglustab vananemisprotsessi. Sellele tootele on lisatud ka antioksüdante, mis aitavad vähendada oksüdatiivset stressi ja kaitsta rakke kahjustuste eest.

  • Astragalusjuure ekstrakt on tuntud oma potentsiaalselt pikendava mõju tõttu telomeeridele, mis on olulised rakkude vananemise ja tervise seisukohalt.
  • Rhodiola rosea ekstrakt aitab võidelda stressi vastu, parandades keha võimet kohaneda stressirohkete olukordadega ja vähendades stressihormoonide taset.
  • L-glutamiin ja L-tsüsteiin on aminohapped, mis toetavad rakkude taastumist ning parandavad immuunsüsteemi funktsiooni.

Biogena SIRT-Formula® on ühendanud need bioaktiivsed taimsete ühenditega mikrotoitainete preparaadis, lisades juurde veel  niatsiini, mis toetab omakorda rakkude energiavarustust.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_SIRT-Telo Form 60 Tags:
Funktsiooni kategooria: Anti-aging

Kasutamine

Millal kasutada Telomere Formula toidulisandit?

  • Kudede ja rakkude noorendamine. Biogena Telomere sisaldab antioksüdante, mis aitavad kaitsta rakke vananemise ja kahjustuste eest.
  • Telomeeride pikkuse säilitamine: Telomerid on DNA otsad, mis kaitsevad meie geneetilist materjali. Igal kord kui rakk jaguneb lühenevad ka telomeerid veidi. Toidulisandis sisalduvad standaridiseeritud taimsete ainetega ekstraktid aitavad säilitada telomeeride pikkust.
  • Toode sisaldab tervist edendavaid taimseid aineid nagu Omega-3 rasvhapped, vitamiinid ja mineraalid. Tugevdamaks immuunsüsteemi, parandada rakkude ainevahetust ja toetada üldist tervist.

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas tühjale kõhule koos rohke vedelikuga.

PÄEVANE ANNUS:  2 kapslit sisaldab 48 mg nikotiinamiidi (mg NE), 300 mg rohelise tee ekstrakti: sisaldab 240 mg katehhiine ja  180 mg epigallokatekiingallaati), 150 mg kurkumijuure ekstrakti, 100 mg kvertsetiini,  100 mg sandlipuuu ekstrakti: sisaldab 5 mg pterostilbeeni, 60 mg brokoli ekstrakti: mis sisaldab: 6 mg glükorafaniini, 60 mg trans-resveratrooli.

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne

KOOSTISOSAD: Rohelise tee ekstrakt, täiteaine: pulbristatud tselluloos, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsliümbris), kurkumi pikaealise ekstrakt, quercetin, Pterocarpus marsupiumi ekstrakt, trans-resveratrool, brokoli ekstrakt, nikotiinamiid.

TOOTEKOGUS: 60 kapslit (1 kuu varu), netokaal 37 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

OLULINE TEAVE: Tarbige maksimaalselt 800 mg epigallokatekiingallaati päevas. Lapseootel või imetavad naised ja alla 18-aastased lapsed ei tohiks toodet tarbida. Mitte tarbida koos toodetega, mis sisaldavad rohelist teed. Trans-resveratrooli sisaldavad tooted tuleks tarbida ainult meditsiinilise järelevalve all, kui neid võetakse samal ajal ravimitega.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.