Astragalus 300/12

120 kapslit (4 kuu varu), 51 g

67 EUR

6 laos

Toetab heaolu ja tõstab vastupanuvõimet

Astragalus ehk hundihammas on pika jõulise juurega taim, mida Hiina meditsiinis on mitmete füüsiliste kui ka vaimsete haiguste ravimiseks kasutatud juba üle 4000 aasta. Astragalus aitab tugevdada organismi vastupanuvõimet ning on antibakteriaalne. Lisaks peetakse astragalust võimsaks looduslikuks antidepressandiks ja vererõhu reguleerijaks. Astragalust on kasutatud rahvameditsiinis külmetuste ja ülemiste hingamisteede haiguste raviks.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_Astragalus Tag:

Kasutamine

Millal kasutada Astragalus 300/12 toidulisandit?

  • Astragalus sisaldab polüsahhariide ja astragalosiide, mis on tuntud oma immuunsüsteemi tugevdamise, põletiku leevendamise ja energiataseme tõstmise omaduste poolest.
  • Astragalus abistab keha stressiga toime tulemisel: uuringud on näidanud, et astragalusel on adaptogeenseid omadusi, mis aitavad kehal kohaneda ja vastu seista stressist tingitud kahjulikele mõjudele.
  • Astragalus soodustab tervislikku vananemist: Selle antioksüdantide omadused võivad aidata vähendada vananemisprotsessi mõjusid ja hoida keha tervena ning elujõulisena.

MANUSTAMINE: 1 kapsel päevas võtta koos rohke vedelikuga. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 1 kapsel sisaldab Astragalus membranaceus ekstrakt 300 mg (millest: polüsahhariidid 150 mg, astragalosiid IV 12 mg).

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: Astragaluse juureekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), täiteaine: pulbristatud tselluloos.

TOOTEKOGUS: 120 kapslit (4 kuu varu), netokogus 51 g.

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.