GABA 500

90 kapslit (3 kuu varu), 72 g

35 EUR

5 laos

Toetab närvisüsteemi ja maandab stressi.

GABA ehk gamma-aminovõihape on valguvaba aminohape, mis toimib ajus neurotransmitterina. Ainuüksi meie aju omab 100 miljardit närvirakku, mis on omavahel pidevas suhtluses. Signaaliedastus tegeleb ühelt poolt elektriliste impulssidega ja teiselt poolt sõnumitoojatega ehk siis neurotransmitteritega. Neurotransmitterite töö tagamiseks on oluline hoida GABA tase organismis tasakaalus, mida aga võib langetada alkohol, kofeiini liigne stress ja ärevus, unepuudus ning ebatervislik toit GABA tagab kesknärvisüsteemi toimimise ning keha suutlikkuse leevendada närvipinget.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_GABA 500 Tag:
Funktsiooni kategooria: Vaimsele tervisele

Kasutamine

Millal kasutada GABA 500 toidulisandit?

  • Stressi ja ärevuse vähendamine: Biogena GABA 500 sisaldab gamma-aminovõihapet (GABA), mis aitab reguleerida närvisüsteemi aktiivsust.
  • GABA-l on rahustav ja lõõgastav toime, mis aitab vähendada stressi, ärevust ja närvisüsteemi pinget.
  • Parema une tagamiseks, sest GABA-l on ka unehormooni, melatoniiniga, seotud omadused. See aitab parandada une kvaliteeti .
  • Positiivne mõju meeleolule ja keskendumisvõimele: GABA võib aidata tasakaalustada neurotransmitterite taset ajus, mis omakorda võib avaldada positiivset mõju meeleolule ja keskendumisvõimele.

MANUSTAMINE: 1 kapsel päevas, võtta toidukordade vahel koos rohke vedelikuga. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 1 kapsel sisaldab 500 mg GABA.

 

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: gamma-aminovõihape (GABA), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), herne kiud.

TOOTEKOGUS: 120 kapslit (4 kuu varu), netokaal 72 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.