,

7 Salt Magnesium mini

18 kapslit (9 päeva varu), 14g

11 EUR

Laost otsas

Toetab lihaste ja närvisüsteemi toimimist. Optimaalse imendumisega seitsme erineva magneesiumivormi kompleks.

Magneesium osaleb peaaegu kõigis raku ainevahetusprotsessides. See elutähtis mineraal on eriti oluline lihaste funktsioonis, närvide ja närvisüsteemi funktsioonides, tugevate hammaste ja luude tagamiseks ning keha elektrolüütide tasakaalu jaoks. 7 Salt sisaldab seitset magneesiumi ühendit. Biogena on arendanud kapsli ideaalse vormi mitmetest vees lahustuvatest ja magneesiumirikastest ühenditest. See tagab ulatusliku magneesiumi biosaadavuse, sõltumata seedetrakti happe tasakaalust.

Miks on magneesium oluline?

  • Magneesiumil on oluline roll lihaste funktsioonis – nii lihaste kokku tõmbumises kui ka lõdvestumises.
  • Magneesiumil on olulised funktsioonid närvisüsteemis, toetades normaalset psüühika funktsioneerimist ning vähendades väsimust ja kurnatust.
  • Magneesium tagab organismi elektrolüütide tasakaalu
Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_7 Salt Magn_MIN Tags:

Kirjeldus

Millal kasutada 7 Salt Magneesiumi toidulisandit?

  • Magneesiumi puudumisel ja kõrgendatud vajadusel. Näiteks intensiivsel treeningperioodil, tippsporti harrastades või vastavalt vajadusel muudel juhtudel.
  • Lihaste taastumisel pingete ja suurenenud füüsilise koormuse korral.
  • Kõrgendatud magneesiumi vajaduse korral, taastumise ning muuhulgas raseduse ajal.
  • Vaimse tervise ja psüühika toetamiseks, stressirohkel ajal ning vitaalsuse säilitamiseks.

 

Kasutamine

MANUSTAMINE: 1-2 kapslit päevas (280 mg magneesiumit, toidukordade vahel koos rohke vedelikuga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

VÕIMALIKUD KÕRVALTOIMED: Suured magneesiumiannused võivad põhjustada kõhulahtisust. Seetõttu soovitatakse suuremaid koguseid päeva jooksul jaotada.

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. Taimne kapsli kest, 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: Magneesiummalaat, magneesiumbisglütsinaat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), magneesiumtsitraat,  magneesiumoksiid, magneesiumglütserofosfaat, magneesiumglükonaat, magneesiumkarbonaat.

TOOTEKOGUS:  60 kapslit, netokogus 46 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.