Digestive Enzymes Formula Vegan

48 EUR

10+ laos

Toetab seedimist, ainevahetust ja tasakaalustab mikrofloorat.

Ensüümid mängivad meie organismis rakusiseses ainevahetuses keskset rolli.  Need abistajad on paljude biokeemiliste reaktsioonide juhid ja seetõttu hädavajalikud hästi toimiva ainevahetuse jaoks. Seedeensüümide ülesanne on ilmselt kõige fundamentaalsem kogu kehas, kuna need vastutavad toidukomponentide (nt valkude või rasvade) lagundamise eest individuaalseteks komponentideks. Ainult sel viisil saavad toidukomponendid läbi limaskestade verre imenduda ja seeläbi saab neid ainevahetus vastavalt kas koheselt kasutada või säilitada. Ensüümidest sõltub südame töö, hingamine, mõtlemine, organismi sisemine tasakaal ja normaalne kehakaal.

Loe edasi
Kategooriad: , , SKU: BG_DigestioCym® 200 Tag:
Funktsiooni kategooria: Seedimine

Kasutamine

Millal kasutada Digestive Enzyme Formula Vegan toodet?

  • Seedimise toetamiseks ja ensüümide puuduse
  • Toidutalumatuste puhul.
  • Kroonilise väsimuse ja kurnatuse korral.

Vananedes, kui soolestik pole võimeline enam vajalikus koguses ensüüme tootma.

MANUSTAMINE: 1 kapsel 3 korda päevas enne toidukorda ja koos rohke vedelikuga. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 3 kapslit sisaldab ensüümide kompleks 600 mg (alfa-amülaasi (DU) 14400, neutraalset proteaasi (PC) 3600, laktaasi (ALU) 2400, tsellulaasi (CU) 660, lipaasi (FIP) 120) ja naatriumvesinikkarbonaat 630 mg).

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: naatriumvesinikkarbonaat, ensüümide segu (sisaldab amülaasi, proteaasi, laktaasi, lipaasi, tsellulaasi), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest).

TOOTEKOGUS 90 kapslit (1 kuu varu), netokaal 41 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.