Ensüümid

Ensüümid lagundavad söödud toidu peeneteks kehaomasteks aineteks, mida kasutatakse rakkude toitmiseks, funktsioneerimiseks ja millest ehitatakse taas üles uued rakud. Ensüümidest sõltub südame töö, hingamine, mõtlemine, organismi sisemise tasakaalu hoidmine, normaalne kehakaal jne.

Ensüümid osalevad lihaste ehitamises, toksiinide kõrvaldamises ning seedimises. Ilma ensüümideta ei toimu toitainete lõhustamist ja omastamist isegi kõige ratsionaalsema toitumise juures. Ilma ensüümideta ei jõua toitained verre, rakkudesse ja kudedesse.

Näitan ainukest tulemust

Digestive Enzymes Formula Vegan

Toetab seedimist, ainevahetust ja tasakaalustab mikrofloorat.

48 EUR

Toetab seedimist, ainevahetust ja tasakaalustab mikrofloorat.

Ensüümid mängivad meie organismis rakusiseses ainevahetuses keskset rolli.  Need abistajad on paljude biokeemiliste reaktsioonide juhid ja seetõttu hädavajalikud hästi toimiva ainevahetuse jaoks. Seedeensüümide ülesanne on ilmselt kõige fundamentaalsem kogu kehas, kuna need vastutavad toidukomponentide (nt valkude või rasvade) lagundamise eest individuaalseteks komponentideks. Ainult sel viisil saavad toidukomponendid läbi limaskestade verre imenduda ja seeläbi saab neid ainevahetus vastavalt kas koheselt kasutada või säilitada. Ensüümidest sõltub südame töö, hingamine, mõtlemine, organismi sisemine tasakaal ja normaalne kehakaal.