Vitamiinid

Vitamiinid on olulised biokeemilised elemendid, mis mängivad meie kehas suurt rolli. Need ei anna energiat, kuid on eluliselt tähtsad organismi normaalseks tööks ja tervise alalhoidmiseks. Üksnes tervisliku toitumisega on sageli keeruline tagada nende piisavat hulka, seetõttu tuleks täppisanalüüsidega selgitada välja keha seisukord ja vajadused ning seejärel pakkuda organismile täpselt seda, mis puudu.

Vitamiine on vaja küll väga väikestes kogustes, mikrogrammidest kuni milligrammideni, kuid see eest tuleb neid tarbida pidevalt, sest neist ei teki organismi pikaajalist varu.

Näitan kõiki 11 tulemust

AI Basis Formula

Spetsiaalne kombinatsioon aktiveeritud vitamiinidega nagu foolhape ja vitamiin B2, mikroelemendid tsink,...

55 EUR
90 kapslit

Spetsiaalne kombinatsioon aktiveeritud vitamiinidega nagu foolhape ja vitamiin B2, mikroelemendid tsink, kroom ja seleen ning muud valitud mikroelemendid.

Anti-aging komplekt

Aitab hoida sinu tervist, pidurdada vananemist ja noorendada keha seestpoolt väljapoole.

119 EUR
3 toodet

Aitab hoida sinu tervist, pidurdada vananemist ja noorendada keha seestpoolt väljapoole.

Spetsiaalselt Happy Aging kliiniku arstide poolt komplekteeritud anti-aging komplekt aitab hoida sinu tervist ja noorendada keha seestpoolt väljapoole. Need 3 toodet on efektiivne relv vananemise pidurdamiseks ja kombineerivad teadlaste avastusi vananemise ennetuse vallas viimasel dekaadil.

  • Telomere Superior Formula aitab pidurdada vananemisprotsessi ja anda nooruslikku energiat.
  • Astragalus omab pikendavat mõju telomeeridele, mis on olulised rakkude vananemise ja tervise seisukohalt.
  • Resveratrol Formula võitleb vabade radikaalidega, vabade radikaalide kuhjumine on üks vananemise kiirendamist põhjustavaid tegureid.

Aitame sinu tervise eest hoolt kanda ja olla iseenda parim versioon!

Anti-stress komplekt

Arstide poolt komplekteeritud stressirohketel perioodidel keha toetamiseks mõeldud tervisetoodete komplekt.

102 EUR
3 toodet

Arstide poolt komplekteeritud stressirohketel perioodidel keha toetamiseks mõeldud tervisetoodete komplekt.

Anti-stress komplekt on Happy Aging arstide poolt loodud kaitsma sinu keha stressi laiaulatusliku mõju eest. Need kolm toodet aitavad mitmekülgselt sinu keha ja meelt toetada pingelistel perioodidel.

  • Ashwagandha – mängib keskset rolli närvisüsteemi tugevdamisel ning suurendab organismi vastupanuvõimet stressiteguritele, tasakaalustades stressihormooni taset ja parandades une kvaliteeti.
  • 7 Salt magneesium – erinevate magneesiumisoolade kombinatsioon tagab kõrge imenduvuse ka tasakaalust väljas mikrobioomi puhul. Magneesium aitab reguleerida lihaste lõdvestumist ja närvisüsteemi funktsioneerimist.
  • Anti-Stress kompleks – tõhustab keha energiatootmist ja aitab stressi maandamisega tegeleda. Sisaldab B-vitamiine ning C-vitamiini närvisüsteemi jaoks ja teisi taimseid ekstrakte vastupidavuse suurendamiseks.

Aitame sinu tervise eest hoolt kanda ja olla iseenda parim versioon!

Out Of Stock

Antistress Formula mini

Leevendab ärevust ja stressi ja parandab keskendumisvõimet.

11 EUR
14 kapslit

Leevendab ärevust ja stressi ja parandab keskendumisvõimet.

Stress on keeruline ja mitmekülgne reaktsioon, mis ilmneb keha ja vaimse tervise reaktsioonina erinevatele pingelistele olukordadele. Stressireaktsioon on tähtis ja oluline osa elust. Kuigi stress võib olla vahel kasulik – aidates meil kiiremini reageerida või olla motiveeritumad, siis pikaajaline stress võib olla kahjulik meie kehale ja vaimule. Kui keha on pidevalt füüsilise ja vaimse stressi foonil, muutub stressi käivitajatele reageerimine raskemaks. Seetõttu on oluline vastu seista püsivale stressile, olles füüsiliselt aktiivne, kasutades lõõgastumistehnikaid, parandades unekvaliteeti ning toetades vaimset ning füüsilist tervist tasakaalustatud toitumise ning toidulisanditega. Ainulaadne koostis sisaldab hoolikalt valitud taimseid ekstrakte, vitamiine ja mineraalaineid, mis toetavad närvisüsteemi optimaalset toimimist. Ginsengi juureekstrakt, magneesium ja B-vitamiinid – see on loomulik antistressi kombinatsioon ning närvisüsteemi normaalse funktsioneerimise võtmekomponendid. Kasutatud on kõrge biosaadavusega koostisosi, mis aitavad tagada optimaalse imendumise ja efektiivsuse.

Digestive Enzymes Formula Vegan

Toetab seedimist, ainevahetust ja tasakaalustab mikrofloorat.

48 EUR

Toetab seedimist, ainevahetust ja tasakaalustab mikrofloorat.

Ensüümid mängivad meie organismis rakusiseses ainevahetuses keskset rolli.  Need abistajad on paljude biokeemiliste reaktsioonide juhid ja seetõttu hädavajalikud hästi toimiva ainevahetuse jaoks. Seedeensüümide ülesanne on ilmselt kõige fundamentaalsem kogu kehas, kuna need vastutavad toidukomponentide (nt valkude või rasvade) lagundamise eest individuaalseteks komponentideks. Ainult sel viisil saavad toidukomponendid läbi limaskestade verre imenduda ja seeläbi saab neid ainevahetus vastavalt kas koheselt kasutada või säilitada. Ensüümidest sõltub südame töö, hingamine, mõtlemine, organismi sisemine tasakaal ja normaalne kehakaal.

Ester-C®

Kvaliteetne C-vitamiini kompleks, mis on valmistatud patenteeritud kaubamärgiga toorainest Ester-C® koos...

47 EUR
90 kapslit

Kvaliteetne C-vitamiini kompleks, mis on valmistatud patenteeritud kaubamärgiga toorainest Ester-C® koos leedriõie ekstraktist saadud kvertsetiini ja rutiiniga.

Folsäure 800 aktiviert

Foolhape, mis on kõrges annuses ning kahes aktiivses ja kõrge biosaadavusega vormis (Extrafolate-S® ja...

41 EUR
120 kapslit

Foolhape, mis on kõrges annuses ning kahes aktiivses ja kõrge biosaadavusega vormis (Extrafolate-S® ja Quatrefolic®).

Immuunsuse komplekt

Aitab aluse panna tugevale ja tasakaalus immuunsusele, mis aitab meid kaitsta viiruste ja bakterite eest.

50 EUR
3 toodet

Aitab aluse panna tugevale ja tasakaalus immuunsusele, mis aitab meid kaitsta viiruste ja bakterite eest.

Komplekt on Happy Aging arstide poolt spetsiaalselt kokku pandud immuunsuse tugevdamiseks ja tervise optimeerimiseks – läbi kogu aasta, aga eriti talvekuudel. Biogena kõrge biosaadavusega tervisetooted toetavad immuunsüsteemi funktsioone ja organismi juhul, kui tabanud on krooniline väsimus või korduvad haigused.

  • Tsink – aitab toetada immuunsüsteemi ja säilitada naha, juuste ja küünte tervist. Tilga kujul toidulisand on ka kergesti omastatav.
  • D-vitamiin – toetab immuunsüsteemi häireteta tööd, suurendab organismi vastupanuvõimet, tugevdab luid.
  • ImmunoMyk – sisaldab meditsiinilisi seeni ja taimeekstrakte nagu echinacea ja astragalus ning C-vitamiini, mis kõik tasakaalustavad ja tugevdavad immuunsust.

Aitame sinu tervise eest hoolt kanda ja olla iseenda parim versioon!

Kinkekaart

Hea tervis ei ole haigussümptomite puudumine, vaid suurepärane enesetunne, kõrge energiatase ja särav...

50 EUR200 EUR

Hea tervis ei ole haigussümptomite puudumine, vaid suurepärane enesetunne, kõrge energiatase ja särav välimus.

Happy Aging kliinikul on imeilusad erinevas väärtuses kinkekaardid, millega kinkida oma lähedastele kõige olulisemat – tervist.

Kinkekaardi saajal on võimalus valida erinevaid tooteid ja protseduure meie kliinikust. Olgu selleks siis iga inimese elus vajalik D-vitamiini süst või külluslik IV-teraapia, millega oma tervist põhjalikult turgutada.

Kinkekaarte saad soetada ka meie kliinikust Tallinna südalinnas. (Tartu mnt. 25, Novira Plaza).

Küsimuste korral kirjuta meile info@happyaging.ee või helista +372 5348 0005.

NADH 20 Superior M-S-S

Toetab energiataset ja vähendab väsimust. NADH ehk nikotiinamiinamiid adenindinukleotiid on koensüüm,...

111 EUR
60 kapslit

Toetab energiataset ja vähendab väsimust.

NADH ehk nikotiinamiinamiid adenindinukleotiid on koensüüm, mis osaleb energia tootmises rakkudes. See kuulub B-vitamiini rühma ja mängib olulist rolli mitokondri protsessides, mis toodavad rakkudele energiat. Kõrge energianõudlusega organitel, nagu süda, aju või lihased, on kõrgemad NADH kontsentratsioonid. NADH on võimas antioksüdant, mis võib aidata võidelda vabade radikaalide kahjulike mõjude vastu ning toetada üldist tervist ja heaolu. Ta võib aidata parandada keha energiataset ja vähendada väsimust ning tugevdada immuunsüsteemi.

Oma algses vormis on NADH väga ebastabiilne valguse, hapniku ja maohappe käes. Sellepärast on arendatud monoettevalmistus NADH 20 Superior M-S-S, kasutades stabiliseeritud toorainet PANMOL®. Mikrokapseldamise tõttu on PANMOL® kaubamärgiga tooraine optimaalselt kaitstud kõikvõimalike välismõjude eest ning toidulisand on efektiivseimas võimalikus vormis.

Osteo Caldebor vegan

Toeta luude ja liigeste tervist taimsete koostisosadega. Biogena Osteo Support Vegan on taimne...

43 EUR

Toeta luude ja liigeste tervist taimsete koostisosadega.

Biogena Osteo Support Vegan on taimne toidulisand, mis on spetsiaalselt välja töötatud luude ja liigeste tugevdamiseks. Osteo Support Vegan on suurepärane valik neile, kes soovivad täiendada oma toitumist taimsete koostisosade abil, samal ajal toetades tervet luu- ja lihaskonna süsteemi ning üldist tervist ja heaolu. Osteo Support Vegan sisaldab olulisi toitaineid, nagu kaltsium, D3-vitamiin ja K2-vitamiin, mis on olulised luude tervise säilitamiseks. Need koostisosad aitavad kaasa normaalsele luu- ja lihaskonna süsteemi toimimisele ning võivad aidata vähendada osteoporoosi riski.