AI Basis Formula

90 kapslit (3 kuu varu), 71 g

55 EUR

10+ laos

Spetsiaalne kombinatsioon aktiveeritud vitamiinidega nagu foolhape ja vitamiin B2, mikroelemendid tsink, kroom ja seleen ning muud valitud mikroelemendid.

Kategooriad: , SKU: BG_AI Basis Tag:

Kirjeldus

AI Basis Formula – suures annuses vitamiin B2, mis on kombineeritud spetsiaalse mikrotoitainete kompleksiga.

Vitamiin B2, tuntud ka kui riboflaviin, mängib paljude koensüümide komponendina olulist rolli ainevahetuses. Seda esineb kehas kahel aktiivsel kujul – flavinadenindinukleotiidina (FAD) ja flavinmononukleotiidina (FMN), mida tuntakse ka riboflaviin-5-fosfaadina ja mis sisaldub sellisel kujul Biogena AI Basis Formula-s. B2-vitamiinil on suur tähtsus energia ainevahetuses. Lisaks aitab B2-vitamiin kaasa raua ainevahetuse säilitamisele ja rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest. B2-vitamiin ja ka väärtuslik mineraal magneesium on närvisüsteemi normaalseks talitluseks määrava tähtsusega. Magneesiumil on eriti oluline roll ka D-vitamiini ainevahetuses – olulise kaasfaktorina on see asendamatu selle kasutamiseks organismis. Vitamiin B12, mis sisaldub siin bioloogiliselt aktiivsel kujul metüülkobalamiinina, toetab nii immuunsüsteemi kui ka närvisüsteemi normaalset talitlust.

Et toetada kõigi nende oluliste funktsioonide sujuvat kulgu, vajab organism nende mikroelementide piisavalt suurt tarbimist. Biogena AI Basis Formula sisaldab suures annuses B2-vitamiini ja teisi B-vitamiine, mineraalset magneesiumi, olulisi mikroelemente ja koliini ning on seetõttu hästi läbimõeldud mikrotoitainete kombinatsioonpreparaat, mis annab olulise panuse optimaalsesse igapäevasesse toiduvaru.

Võimalikud rakendused

• Kõrges annuses aktiveeritud kujul B2-vitamiin, mis mängib olulist rolli ainevahetuses ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.
• Normaalse energia- ja rauaainevahetuse säilitamiseks ning väsimuse ja kurnatuse vähendamiseks
• Oluliste mikroelementide tsingi, kroomi ja seleeni varustamiseks
• Magneesiumiga varustamiseks, mis mängib rolli D-vitamiini ainevahetuses
• Aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele

Kasutamine

Manustamine: 1 kapsel päevas koos rohke vedelikuga.

Soovituslikku annust mitte ületada.

Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Säilitamine: Hoida kuivas ja jahedas, eemal otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Koostisosad: koliinvesiniktartraat; stbilisaator: hüdroksüpropüülmetüültselluloos / E464 (kapsli kest), magneesiumtsitraat, magneesiumoksiid, täiteaine: pulbertselluloos; nikotiinamiid, magneesiumglükonaat, magneesiumkarbonaat, naatriumriboflaviin-5-fosfaat, riboflaviin, kaltsium-D-pantotenaat, naatriumselenit, tsinkpikolinaat, tsinkmalaat, tsinkdiglütsinaat, püridoksaal-5-fosfaat, tiamiinmononitraat, metüülkobalamiin, kroompikolinaat, 5MTHF-glükoosamiin.

Päevane annus 1 kapslit sisaldab R-alfa lipoehape 200 mg

Tootekogus: 90 kapslit (3 kuu varu), netokaal 71 g

 

Ei sisalda värvaineid ega kunstlikke maitseaineid. Toode on gluteeni-, fruktoosi-, laktoosivaba.

  • Hüpoallergeenne
  • Taimne kapsli kest
  • Kvaliteet testitud
  • 100% vegan

Tootja: Biogena GmbH & Co KG, Strubergasse 24, A-5020 Salzburg, Austria
T +43 662 23 11 11, biogena.com

Turustaja: Happy Aging Kliinik (Addvancer OÜ), Tartu mnt. 25, Tallinn, Eesti
T +372 5348 0005, happyaging.ee

Päritoluriik: Austria

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.