NADH 20 Superior M-S-S

60 kapslit (2-kuuline varu)

111 EUR

10+ laos

Toetab energiataset ja vähendab väsimust.

NADH ehk nikotiinamiinamiid adenindinukleotiid on koensüüm, mis osaleb energia tootmises rakkudes. See kuulub B-vitamiini rühma ja mängib olulist rolli mitokondri protsessides, mis toodavad rakkudele energiat. Kõrge energianõudlusega organitel, nagu süda, aju või lihased, on kõrgemad NADH kontsentratsioonid. NADH on võimas antioksüdant, mis võib aidata võidelda vabade radikaalide kahjulike mõjude vastu ning toetada üldist tervist ja heaolu. Ta võib aidata parandada keha energiataset ja vähendada väsimust ning tugevdada immuunsüsteemi.

Oma algses vormis on NADH väga ebastabiilne valguse, hapniku ja maohappe käes. Sellepärast on arendatud monoettevalmistus NADH 20 Superior M-S-S, kasutades stabiliseeritud toorainet PANMOL®. Mikrokapseldamise tõttu on PANMOL® kaubamärgiga tooraine optimaalselt kaitstud kõikvõimalike välismõjude eest ning toidulisand on efektiivseimas võimalikus vormis.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_NADH 20 Superior Tag:
Funktsiooni kategooria: Anti-aging

Kirjeldus

NADH ehk nikotiinamiinamiid adenindinukleotiid on koensüüm, mis kuulub B-vitamiinide rühma ja osaleb raku energia tootmises. Kõrge energianõudlusega organid, nagu süda, aju või lihased, vajavad NADH kõrgemates kontsentratsioonides.

Kokku puutudes valguse, hapniku ja maohappega on NADH väga ebastabiilne. BioGena on arendatud NADH 20 Superior M-S-S, kasutades patendeeritud stabiliseeritud toorainet PANMOL®. Mikrokapseldamise tõttu on PANMOL® kaubamärgiga tooraine optimaalselt kaitstud kõikvõimalike välismõjude eest ning toidulisand on efektiivseimas võimalikus vormis.

Kasutamine

Manustamine: 1 kapsel päevas rohke vedelikuga.

Soovituslikku annust mitte ületada.

Mitte kasutada raseduse ja imetamise korral.

Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Sobib taimetoitlastele.

Säilitamine: Hoida kuivas ja jahedas, eemal otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Koostisosad: Stabiliseeritud NADH, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos E464 (kapsli kest), mahuaine: pulbriline tselluloos.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab 20mg NADH.

Tootekogus: 60 kapslit (2 kuu varu), netokaal 19g

 

Ei sisalda värvaineid ega kunstlikke maitseaineid.

Toode on gluteeni-, fruktoosi-, laktoosivaba.

Hüpoallergeenne

Taimne kapsli kest

100% vegetaarne

Kvaliteet testitud

Tootja: Biogena GmbH & Co KG, Strubergasse 24, A-5020 Salzburg, Austria
T +43 662 23 11 11, biogena.com

Turustaja: Happy Aging Kliinik (Addvancer OÜ), Tartu mnt. 25, Tallinn, Eesti
T +372 5348 0005, happyaging.ee
Päritoluriik: Austria

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.