Antioksüdandid

CoQ10 ehk koensüüm Q10 on aine, mis aitab toitu muundada energiaks. CoQ10 leidub peaaegu igas keharakus ja see on võimas antioksüdant, mille tase vananedes kehas väheneb.

Antioksüdandid võitlevad organismis esinevate kahjustavate osakeste, nn vabade radikaalide vastu, mis kahjustavad rakumembraane, kahjustavad DNA-d ja võivad isegi põhjustada rakusurma.

Koensüüm Q10 aitab tõsta vastupanuvõimet stressile, toetab südame tööd ning immuunsust, selle madal tase võib põhjustada pikaajalist väsimust.

Näitan ainukest tulemust

Coenzyme Q10 active Gold 60 mg

Toetab organismi energia tasakaalu. Koensüüm Q10 on meie organismis esinev vitamiinisarnane ensüüm,...

75 EUR
60 kapslit

Toetab organismi energia tasakaalu.

Koensüüm Q10 on meie organismis esinev vitamiinisarnane ensüüm, mida leidub kõikides organismi keharakkudes. Kõige rohkem koensüümi leidub ja läheb vaja aga nendes kohtades, mis vajavad palju energiat ehk siis südames, neerudes, maksas, lihastes ja närvisüsteemis. Koensüüm on oluline organismi energia tasakaalu jaoks. Koensüüm Q10-t on kahes vormis: ubikinoon ja ubikinool ning nende peamine erinevus on molekuli redutseerimistasemes. Ubikinoon on koensüüm Q10 oksüdeeritud vorm ja ubikinool on aktiivne redutseeritud vorm. Biogena kasutab oma tootes kvaliteetset KANEKA Ubiquinol™  aktiivse ubikinooliga toorainet, mis on bioidentne organismis toodetava koensüümiga Q10 ning kehale koheselt kättesaadav.  Kõrgekvaliteedilise NutriGellets® tehnoloogiaga hoitakse toimeained ühtlaselt väikestes kalaželatiinipärlites, mis kaitseb tundlikku ubikinooli, nii et värvaineid, säilitusaineid ega stabilisaatoreid pole vaja.