,

Coenzyme Q10 active Gold 60 mg

60 kapslit (2 kuu varu), 22 g

75 EUR

10+ laos

Toetab organismi energia tasakaalu.

Koensüüm Q10 on meie organismis esinev vitamiinisarnane ensüüm, mida leidub kõikides organismi keharakkudes. Kõige rohkem koensüümi leidub ja läheb vaja aga nendes kohtades, mis vajavad palju energiat ehk siis südames, neerudes, maksas, lihastes ja närvisüsteemis. Koensüüm on oluline organismi energia tasakaalu jaoks. Koensüüm Q10-t on kahes vormis: ubikinoon ja ubikinool ning nende peamine erinevus on molekuli redutseerimistasemes. Ubikinoon on koensüüm Q10 oksüdeeritud vorm ja ubikinool on aktiivne redutseeritud vorm. Biogena kasutab oma tootes kvaliteetset KANEKA Ubiquinol™  aktiivse ubikinooliga toorainet, mis on bioidentne organismis toodetava koensüümiga Q10 ning kehale koheselt kättesaadav.  Kõrgekvaliteedilise NutriGellets® tehnoloogiaga hoitakse toimeained ühtlaselt väikestes kalaželatiinipärlites, mis kaitseb tundlikku ubikinooli, nii et värvaineid, säilitusaineid ega stabilisaatoreid pole vaja.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_Coenzyme Q10 Tags:
Funktsiooni kategooria: Anti Aging

Kasutamine

Miks on koensüüm Q10 oluline?

  • Mõned uuringud on välja toonud, et ubikinool võib olla eelistatud inimestele, kel on oksüdatiivse stressi märke.
  • Samuti on erinevad uuringud välja toonud, et koensüüm Q10 parandab mälu, suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet.
  • Koeensüüm Q10 normaalne tase organismi tõstab vastupanuvõimet stressile ja haigustele ning aitab raskel perioodil hoida keha tervena.

MANUSTAMINE: 1 kapsel päevas koos toiduga, soovitatavalt hommikul. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel.  Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba.

KOOSTISOSAD: želatiin (kalast), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), ubikinool, kaltsium-L-askorbaat.

TOOTEKOGUS: 60 kapslit, netokogus 22 g.

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.