Ashwaganda Formula mini

18 kapslit (18 päeva varu), 14g

11 EUR

10+ laos

Tagab vaimse ja füüsilise heaolu.

Ashwagandhal (Withania domnifera) taim on tuntud oma adaptogeensete omaduse poolest, mis aitavad närvisüsteemi tasakaalustada ning toetada vastupanuvõimet kõrgendatud stressi korral. Biogena Ashwagandha sisaldab ashwagandha juure ekstrakti koos magneesiumi ja vitamiin B6-ga, mis on närvisüsteemi jaoks olulised mikrotoitained, pakkudes kehale turgutust nõrkuse, kurnatuse, väsimuse ja keskendumisraskuste korral. Soodustab uinumist ja lõõgastumist.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_Ashwaganda _MINI Tag:

Kasutamine

Millal kasutada Ashwaganda toidulisandit?

  • Stressirohkel ajal – taimse adoptgeenina aitab kehal stressiga toime tulla, vähendada stressiga seotud sümptomeid ja ärevust.
  • Energiavarude tõstmiseks ja väsimuse vähendamiseks.
  • Unekvaliteedi parandamiseks.
  • Vaimse tervise, psüühika, stressi rohkel ajal ning jõudluse ja vitaalsuse säilitamiseks.

MANUSTAMINE: 1 kapsel päevas, enne toidukorda koos rohke vedelikuga. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 1 kapsel sisaldab 500 mg Ashwagandha ekstrakti (mis sisaldab vitanoliide 35 mg), 70 mg magneesiumi, 4,2 mg vitamiin B6.

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: Ashwagandha ekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), magneesiumtsitraat, magneesiumoksiid, magneesiumglükonaat, magneesiumkarbonaat, püridoksaal 5-fosfaat.

TOOTEKOGUS: 18 kapslit, netokogus 14 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodet otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.