Maca Energy

90 kapslit (1 kuu varu), 44 g

38 EUR

8 laos

Toetab vaimset ja füüsilist tervist.

Biogena Maca Energy on looduslik toidulisand, mis sisaldab maca juure ekstrakti, mida on traditsiooniliselt kasutatud energiataseme tõstmiseks ja vastupidavuse parandamiseks. Maca juur on tuntud oma adaptogeensete omaduste poolest, mis aitavad kehal kohaneda stressiga ja toetada vaimset ning füüsilist tervist. See toidulisand võib aidata suurendada kehalist vastupidavust, toetades samal ajal hormonaalset tasakaalu. Toetab immuunsüsteemi, on abiks kognitiivsete funktsioonide ja keskendumisvõime parandamisel.

Loe edasi
Kategooria: SKU: BG_Maca Energy Tag:
Funktsiooni kategooria: Uni ja stressVaimsele tervisele

Kasutamine

Millal kasutada Maca Energy toidulisandit?

  • Kui on soov tõsta energiat ja suurendada vastupidavust.
  • Maca võib mõjutada ka hormonaalset tasakaalu ning seeläbi leevendada hormonaalse düsbalansiga seonduvaid sümptomeid.
  • Maca on tuntud ka kui afrodisiaadikum ja võib suurendada libiidot ja parandada üldist seksuaaltervist.
  • Võib paremini aidata kehal kohaneda stressiga.
  • Tugevdab immuunsüsteemi, sest sisaldab olulisi toitaineid, vitamiine ja mineraale.

MANUSTAMINE: 1 kapsel 3 korda päeva koos rohke vedelikuga. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

PÄEVANE ANNUS: 3 kapslit sisaldab 600 mg Maca ekstrakti, 300 mg Ženšenni juure ekstrakti, 300 mg Guaraana ekstrakti, 48 mg kofeiini.

Koostis

KOOSTIS: Patenteeritud toimeained. Laboratoorselt testitud. Kvaliteet tagatud igal tootmisastmel. Taimne kapsli kest, 100% vegan. Ilma värvainete ja maitseaineteta. Gluteenivaba, laktoosivaba, fruktoosivaba, hüpoallergeenne.

KOOSTISOSAD: Maca ekstrakt, ženšenni juure ekstrakt, guaraana ekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli kest), täiteaine: mikrokristalliline tselluloos.

TOOTEKOGUS: 90 kapslit (1 kuu varu), netokaal 44 g

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C. Kaitse toodete otsese päikesevalguse eest.

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.