Kehakoostise ja toitainete mõõtmine + tasuta konsultatsioon [45 min]

Kiirdiagnostika pakett

128 EUR

Ainulaadselt Eestis pakub Happy Aging kliinik innovaatilist kiirdiagnostikat kehakoostise (Inbody) ja toitainete (Oligo/Check) määramiseks.

Kategooria: SKU: Combo

Kirjeldus

Keha kiirdiagnostika koos konsultatsiooniga

 

Tee esimene samm oma terviseteekonnal!

Tervis peegeldub nii enesetundes kui välimuses. Sinu keha on uskumatult tark ja saadab alatasa sõnumeid mõne puudujäägi või ebakõla kohta. Väsimus, meeleolukõikumised, juuste väljalangemine ja nahaprobleemid on ühed lihtsamad varjatud sõnumid, mida me sageli tõlgendada ei oska.

Enne kui toidulisandi või seerumi järgi käe ulatad, on mõistlik teha analüüsid, et paremini aru saada, mis su kehas päriselt toimub. Paraku oleme näinud pigem rohkem kui vähem, kuidas põhjus peitub hoopis mujal kui sa ise arvad. Meie kliinikusse ei pea tingimata pöörduma suure tervisemurega – just seda müüti me soovimegi murda. Ennetamine ja varajane märkamine on palju tõhusam kui ravimine.

Ainulaadselt Eestis pakub Happy Aging kliinik innovaatilist kiirdiagnostikat kehakoostise (Inbody) ja toitainete (Oligo/Check) määramiseks.

Juba ühe sessiooniga saad teada üle 10 lehekülje andmeid oma organismi osas, mille põhjal oskab meie meditsiinipersonal sinu tervise teekonda juhtida ja sulle sobivaid tervisetooteid soovitada. Ekspressanalüüside pakett võimaldab kõigil teha esimese lihtsa sammu parema tervise suunas, millele järgnevad vastavalt kas täiendavad vereanalüüsid, infusiooniteraapiad, eriarsti vastuvõtud, kõrge biosaadavusega toidulisandite soovitused ja muud praktikad.

Oligo/Check on kiire ja mitteinvasiivne teaduslikult tõestatud ekspressdiagnostika, mis mõõdab mineraalide, vitamiinide, mikroelementide, oksüdatiivse stressi (ühe vananemise mehhanismi ja mitmete haiguste põhjustaja) ning raskemetallide taset organismis. Seade skaneerib nahka 4 punktist peopesal ja analüüsib kudesid spektofotomeetria abil. Oligo/Check seade on innovatsioon personaliseeritud tervisejuhtimises ja ennetavas meditsiinis.

Inbody mõõdab rakusisese ja rakuvälise vee omavahelist tasakaalu 4 punktist (randmed ja pahkluud) 16 elektroodi abil. Tulemusena selgub keha lihasmass, rasvaprotsent, toitainete vajadused ja puudujäägid, dehüdratsioon ja raku membraani tugevus. Viimane on otseselt seotud keha vananemise, kroonilise väsimuse ja toitainete puudusega. Inbody kehadiagnostika võitis ka eelmisel aastal Anne&Stiili auhinna!

Kasutamine

Soorita ost e-poes ja seejärel võtame sinuga ühendust, et sobiv aeg broneerida.

45-minutilise sessiooni jooksul viiakse läbi kaks kiirdiagnostikat kehakoostise ja toitainete mõõtmiseks ning arutletakse läbi võimalused edasiseks tervisejuhtimiseks.

Kontakt:

info@happyaging.ee

Tartu mnt. 25, Tallinn

+372 5348 0005