Täna on võimalus elada selliselt, et elu oleks täis elu. Kestvalt.

Ikka kiiremini, efektiivsemalt ja rohkem! Need sõnad iseloomustavad viimaste kümnendite mõtteviisi ja tegutsemist. Isegi, kui lubame võtta aega enda säästmiseks, oleme sageli rattas, kust välja astume alles siis, kui häirekell annab valjult märku mõnest tervisega seotud probleemist või haigussümptomist. Aeg on seda suhtumist muuta. (loe Sireti lugu)

Siret Liivamägi
Asutaja ja tegevjuht

Siret on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ja majandusteaduskonna, ning juhtinud erinevaid rahvusvahelisi suurettevõtteid. Sireti missioon on luua Eestis ulatuslik teaduspõhine preventatiivne ja heaolu meditsiin, Anti-aging algab seestpoolt väljapoole ja viimasel kümnendil on Siret külastunud maailma parimaid anti-aging kliinikuid ja soovib seda teadmist Eestisse tuua. Siret on mitmetes ettevõtetes ja ühingutes nõukogu liige ning tema panus ühiskonda on märkimisväärne.

Meeskond


Kerli Luks
Arst

Kerli on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2016.aastal. Ta on 4.aastat töötanud Soomes erakorralise meditsiini osakonnas üldarstina. Dr. Luks konsulteerib kliente, aitab neid teraapiate valimisel ning määrab teraapiakuure.

“Sain alles erakorralise meditsiini osakonnas töötades aru haiguste ennetamise olulisusest. See on osa tervisesüsteemist, mis saab liiga vähe tähelepanu, aega ja ressursse.  Minu eesmärk on aidata vähendada terviseprobleemide teket vanuses, kus võiks elada veel täisväärtuslikku elu. Inimesel endal on oma tervise hoidmisel kõige olulisem roll, aga meie saame pakkuda sellel teekonnal tõenduspõhist lähenemist, tuge ja nõu.”

Dr. Jaan Vogelberg
Arst

Omandas arstikutse Tartu Ülikoolis. Esimeseks erialaks oli psühhiaatria. Järgnevalt töötas ta sisehaiguste profiiliga haigla juhatajana, seejärel pikki aastaid Tartu Onkoloogia Kliinikus kemoteraapia alal, kus koostöös kirurgidega sai esimest korda võetud kasutusele operatsiooniaegne intraperitonaalne kemoteraapia. 

“Sellest äärmiselt huvitavast ametist olen edaspidiseks võtnud kaasa põhimõtte, et haiguste ravi tuleb alustada võimalikult kiiresti ja edukas ravi peab olema kombineeritud, st läbi viidud samaaegselt mitme erineva ravimiga, millel on erinevad toimemehhanismid.“

Dr. Vogelberg on palju aastaid töötanud ka kliiniliste ravimuuringute alal, mis on kinnistanud huvi kõige uuemate ja tõhusamate ravimite vastu. Lisaks on töökogemust erinevate vaktsiinidega.

Viimastel aastatel on ta ennast täiendanud vananemist ennetava ehk anti-age meditsiini alal Pariisis ja Moskvas dr. Claude Dalle seminaridel, ülemaailmsetel anti-age konverentsidel Monacos, professor Vladimir Havinsoni peptiidravi kursustel Sankt Peterburis ning anti-age ekspertide seminaril Dubais.

Lisaks anti-age meditsiinile on ta aastaid töötanud ka Soome erinevates tervishoiuasutustes.


Gina Bergmann
Õde

Gina on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2021. aastal.. 

Gina konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Inimene on mind alati huvitanud, kõik see mis toimub füüsilisel keha tasandil kui ka see, mis toimub seal, mis silmale nähtamatu. Me kõik oleme väärt kogema seda, et  oleme hoitud, armastatud ja  olulised. Pikaaegne treeneri ja joogaõpetaja kogemus on andnud teadmise, et kvaliteetse elu võti on seespidise heaolu peegeldus väljapoole. Aidates teisi liikuda tervislikuma ning õnnelikuma elu suunas, liigun sinna ka ise.”

Karolin Peterson
Õde

Karolin on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2018. aastal ning erakorralise meditsiini õe väljaõppekursuse 2018. aastal. Ta on 3,5. aastat töötanud Tallinna Kiirabis õe ja õdebrigaadijuhina.

Karolin konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

“Töötamine kiirabis ja päevast-päeva tagajärgedega tegelemine, panid mind sügavalt mõtlema, et kas tõesti ei saaks me endi heaks midagi ära teha. Ja seda kõike juba ennetavalt. Selleks, et saaksin inimesi rohkem aidata, võtsin vastu otsuse teha 180 kraadine pööre tagajärje meditsiinist ennetava meditsiini poole”

 


Sandra Liivrand
Õde

Sandra on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala 2021. aastal. Õpingute kõrvalt alustas ta kohe tööd haiglas. Ta on natukene üle 2 aasta töötanud kardioloogia osakonnas ja aasta aega verevõtukabinetis.

Sandra konsulteerib kliente, valmistab ette ning viib läbi teraapiaid, hoolitseb klientide heaolu eest protseduuride ajal.

,,Minu jaoks on kogu aeg olnud oluline küsimus, et kuidas me saaksime ennetada terviseprobleeme. Mis on veel need võimalused, mis aitaksid inimestel elada täisväärtuslikku elu kuni kõrge eani ja aitaksid toetada organismi, arvestades, et enamik inimeste elutempo on kiire ja stressirohke.’’

Happy Aging Tallinn kliinikus osutab tervishoiuteenuseid Advancer OÜ

(registrikood 11121847, eriarstiabi osutamise tegevusloa number L05253).