TOOTED

Happy Aging kliinikust on võimalik osta kvaliteetseid, patenteerituid ja kontrollitud tooteid tervise edendamiseks. Kõik toidulisandid toetavad elukestvat tervist ja anti-agingut seestpoolt väljapoole.

Gold Collagen – Patenteeritud ja kliiniliselt tõestatud hüdrolüüsitud merekollageen.

Kollageen on üks keha tähtsamaid ehitusvalke eelkõige luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Inimorganism sisaldab vähemalt 28 kollageeni vormi, kuid 80–90% kollageenist on 1. tüübi kollageen, mida leidub luustikus, nahas, kõõlustes, veresoontes, sidekudedes ja organites. 2. tüübi kollageen on peamine kõhre komponent, kuid seda leidub ka arenevas sarvkestas. 3. tüübi kollageeni leidub arterite ja teiste organite koostises. Kollageeni sisaldavad ka juuksed ja küüned.

Vananedes väheneb organismi võime toota kollageeni.

Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageenikiud pidevalt.
Umbes 25. Eluaastast alates hakkab inimese organism kaotama umbes 1,5% kollageeni aastas.

35-aastaselt on meie organismis umbes 15% ning 45-aastaselt 30% vähem kollageeni. Tihkest kiulisest sidekoest koosneva dermise rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, tekivad kortsud ja väheneb naha elastsus. Selle tulemusena on nahk kuivem, jume ebaühtlasem ning ilmneb elujõu üldine langus. Võib suureneda ka naha tundlikkus, tekkida venitusarmid ning degeneratiivsed muutused liigestes.

Kollageeni molekul on küllaltki suur ja maos lõhustuv, mistõttu on väga oluline eesmärgipäraselt valida õiget tüüpi kollageen. Kõige rohkem sarnaneb inimese kehas leiduva kollageeniga merekollageen, mis läbib kergesti sooleseina, jõuab kiiresti kudedesse ning imendub kehas kuni 1,5 korda tõhusamalt kui sea või veise kollageen.

Merekollageen parandab naha elastsust, niiskusesisaldust ja vähendab kortse, aidates hoida naha pingul ja tagades naharakkude uuenemise. Kollageen takistab nahas patogeensete ainete ja keskkonnas leiduvate mürkide ja mikroorganismide imendumist ning toimib ka vähirakkude vastaselt.

Gold Collagen tooted on parimad vahendid kortsude vähendamise ning naha, küünte ja juuste tugevuse ja kasvu toetamiseks. Tooted parandavad naha hüdratatsiooni ja elastsust, kaitsevad oksüdatiivse stressi kahjustava mõju eest ning toetavad immuunsüsteemi ja hormonaalset aktiivsust.

Valmistuskoht:  Nagoya, Jaapan
Tootja: MINERVA Research Labs Ltd., London

Meie kliinikus on pakkuda järgmiseid Gold Collageni tooteid:

AGE BREAKER – Saavuta kontroll oma bioloogilise vanuse üle!

Tegemist on esimese  patenteeritud tehnoloogial põhineva vananemisvastase programmiga, mis tegeleb glükatsiooni negatiivse efektiga. See tähendab vananemise pidurdamisega.

Toodete põhitoimeaineks on vananemisvastases meditsiinis kasutusele võetud innovatiivne rosmariinhape. Rosmariinhape on üks tõhusamaid aineid vananemise aeglustamisel.

Lisaks aitavad Age Breaker tooted ennetada kardiovaskulaarseid haiguseid ning II tüüpi diabeedi riskifaktoreid nagu ülekaalulisus, kõrge kolesterool ja kõrge veresuhkur.

Glükatsioon põhjustab kiiremat vananemist. Sellist keemilist reaktsiooni põhjustavad suhkrumolekulid, mis kinnituvad valkude külge. Selle tulemusena tekivad AGEd (advanced glycation end products). Viimased muudavad rakkude füsioloogilisi funktsioone ning on üheks peamiseks vananemise põhjuseks. Haaratud on eriti aeglaselt taastuvad valgud nagu näiteks kollageen. AGE-de kuhjumine on otseselt seotud naha vananemise, kognitiivse funktsiooni languse ja metaboolse sündroomiga.

Glükatsiooni tagajärgi on võimalik kontrollida tervisliku eluviisi ja Age Breaker deglükatsiooni raviprogrammiga.

L’Original

Toidulisand, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad vähendada vananemisega kaasnevaid negatiivseid mõjusid.

Sisaldab: rosmariinhape – deglükatsioon

Teraapiakuur: 4 kapslit 2 korda päevas 2 nädala jooksul, seejärel 2 kapslit päevas 4 nädala jooksul.

Teraapiakuuri hind: 236 €

Metabolism

Toidulisand, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad parandada oma metabolismi ning taastada vitaalsuse ja hea vormi.

Sisaldab: rosmariinhape – deglükatsioon, tiamiin – toetab süsivesikute metabolismi, biotiin –toetab rasvade metabolismi ja energia tootmist

Teraapiakuur: 4 kapslit 2 korda päevas 2 nädala jooksul, seejärel 2 kapslit päevas 4 nädala jooksul.

Teraapiakuuri hind: 250 €

Skin

Toidulisand, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad taastada või parandada oma naha tervist. Aitab hoida naha tervena ja noorena, tõstes selle elastsust ning vähendades lõtvust ja  hüperpigmentatsiooni. 

Sisaldab: rosmariinhape – deglükatsioon, tsink – osaleb kollageeni sünteesis, biotiin – varustab nahka toitainetega.

Teraapiakuur: 4 kapslit 2 korda päevas 2 nädala jooksul, seejärel 2 kapslit päevas 4 nädala jooksul.

Teraapiakuuri hind: 260 €