Naise tervis 

 

 

Mõistame, et iga naine on unikaalne ja vajab seega oma tervise ja võimalike kaebuste lahendamiseks individuaalset ning põhjalikku lähenemist. Oleme pühendunud igas vanuses naise tervisele ning kutsume vastuvõtule nii noori naisi, rasedust planeerivaid, peri- ja menopausi sümptomitega naisi kui ka neid, kes soovivad lihtsalt oma tervisele senisest enam tähelepanu pöörata. Iga naine väärib tervist täis ja nauditavat elu – olenemata east!

Meil on aega iga oma patsiendi jaoks ja lähtume põhimõttest, et tulemusliku ravi ja optimaalse tervise tagab vaid äärmiselt täpne ja põhjalik diagnostika. Naise tervisele läheneme terviklikult – kaardistame hetkeseisu, elustiili, toitumisharjumused, isiklikud eripärad ning ootused edaspidisele elule. Happy Aging kliinikus ei keskendu me ainult haiguste ravimisele, vaid ennetus on osa meie DNA-st ning kasutame oma töös meditsiini moodsamaid praktikaid ja diagnostikalahendusi.

Meie kliinikus töötab naise tervise ekspert Marianne Grechko, kes aitab paika panna plaani sinu tervisele vastavalt. Ootame Marianne konsultatsioonile igas vanuses naisi, kes soovivad naisena süvitsi mõista oma kehas toimuvat! Aja broneerimiseks helista +37253480005 või kirjuta meile info@happyaging.ee!

 

MENOPAUS

Happy Aging kliinik on naise tervise ja anti-aging teenuste osas alustanud koostööd ka Prantsusmaa tipparsti, naise tervise spetsialisti dr Gerard Salamaga. Rahvusvahelise vananemisvastaste uuringute liidu presidendina on ta keskendunud naiste tervisele ja vananemise protsessi sümptomite vähendamisele individuaalse raviplaani abil. Konsultatsioon võimaldab patsiendil saada selget arusaamist oma tervisest, menopausist ja üleminekueast ning sellega seotud füüsilistest ja emotsionaalsetest muutustest.

Menopaus on naise elus loomulik ja oluline periood ning ettevalmistus menopausiks algab juba 40-50 aasta vanuselt, tuues kaasa mitmeid füüsilisi ja emotsionaalseid muutusi. Tänapäeval, kui naiste keskmine eluiga on tõusnud 82+ aastani on äärmiselt oluline järgnevad kümnendid muuta enesele võimalikult mugavaks, sest ees on ju veel vähemalt pool elatavast elust.

Iga naise tervis ja võimalikud kaebused vajavad individuaalset lähenemist. Anti-aging meditsiin hõlmab nii üldist ennetavad ravi kui ka günekoloogiat, endokrinoloogiat, kardioloogiat, neuroloogiat, psühholoogiat, füüsilist aktiivsust ja toitumisteadust ning nõuab sügavamaid teadmisi inimese füsioloogiast. Anti-aging on ka profülaktika osteoporoosi ja südame-veresoonkonna haigustele.

Tähelepanu alla tuleb võtta kogu naise senine elu, tema hetkeline tervislik ja füüsiline seisund, läbitud haigused, elustiiliharjumused, toitumine, kehaline aktiivsus, isiklikud eripärad ja loomulikult ootused edaspidisele elule ning väärikale ja võimalikult tervele vananemisele.

Dr Salama on omandanud hariduse Prantsusmaal ning omab üldarsti ning meditsiinilise ja kirurgilise eriarsti koolituse diplomit. Dr Salama on mitmete rahvusvaheliste arstlike liitude liige, laialdase kogemusega rahvusvahelise konsultant ning omab aastatepikkust kogemust kirurgina. Hetkel keskendub ta Pariisis meditsiinipraksises üldarstina naiste tervisele. Dr Salama vastuvõtud toimuvad korra kvartalis ning broneerimiseks palume helistada +37253480005.

Dr Salama on menopausi ja naise tervise tippspetsialist!

Tutvu ka teiste konsultatsioonidega: