BitterMagic® 120kapslit

120 kapslit (2 kuu varu), 64 g

50 EUR

2 laos

Üheksa (9) traditsioonilist kibedat taime kolmes (3) uuenduslikus mõru segus. Annab väärtuslikke mõruaineid ilma kibeda maitseta. Standardiseeritud hinnaliste mõruainete sisaldusega.

Kategooria: SKU: BG_BitterMagic 120c Tag:
Funktsiooni kategooria: AinevahetusSeedimine

Kirjeldus

Mõru on parem, nagu mõistsid taimeteadlased üle kogu maailma sadu aastaid tagasi, kui avastasid mõruainete kasuliku mõju meie organismile. Juba Hippokrates ja Paracelsus olid kibedate ürtide fännid ja kiitsid nende paljusid kasutusvõimalusi. Sellest ajast alates on amara (kibedate taimede) sihipärane kasutamine maomõru või kibedate tilkade kujul enne või pärast rikkalikku einet olnud traditsioon paljudes erinevates kultuurides.

Hiljutised uurimistulemused rõhutavad, et kibedad ained võivad teha palju enamat. Eelkõige erinevate mõruainete retseptorite avastamine ja kirjeldamine keha erinevates piirkondades väljaspool suud ja kurku. Sest: kui “magusa”, “soolase”, “hapu” ja “umami” retseptorid asuvad peamiselt suu piirkonnas, siis “mõru” retseptoreid leidub paljudes kehapiirkondades. Mõru maitse retseptoreid on leitud seedetraktist, bronhide torudest, urogenitaaltraktist, spermatosoididest ja immuunrakkudest, nahalt ja ajust.

 

BitterMagic®: kõik mõrutaimede eelised ilma mõru maitseta

BitterMagic® on maagiline alternatiiv kõigile neile, kes lihtsalt ei armasta kibedat maitset, kuid ei taha ilma jääda mõrutaimede arvukatest eelistest. Kapslitesse “peidetud” kibedad taimsed ained rulluvad lahti vaid väljaspool suupiirkonda, mis võimaldab neil jõuda teistes kehapiirkondades paiknevate kibe retseptoriteni.

BitterMagic® on hästi läbimõeldud kombinatsioon üheksest (9) valitud kibedast taimest. Olenevalt taimest võib seeditavaid mõruaineid leida lehtedest, viljadest või juurtest. BitterMagic® jaoks töötati välja kolm uuenduslikku segu, mis esindavad optimaalselt kõigi kolme taimeosa mõruaineid: BitterLeaves® segu sisaldab artišokki, salvei ja oliivilehte koos standardsete mõruainete oleuropeiini ja tsünariiniga. BitterFruits® segu avaldab muljet mõru meloni, apteegitilli ja piimaohaka ekstrakti ning selles sisalduva silymariiniga. BitterRoots®-i segusse valiti võilill, emajuur ja ingver koos väärtusliku gingeroliga.

Kasutamine

Manustamine: 2 kapslit päevas koos rohke vedelikuga.

Soovituslikku annust mitte ületada.

Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Säilitamine: Hoida kuivas ja jahedas, eemal otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis

Koostisosad: artišokimahlapulber (Cynara cardunculus var. scolymus); stabilisaator: hüdroksüpropüülmetüültselluloos / E464 (kapsli kest), salveileheekstrakt (Salvia officinalis), apteegitilliekstrakt (Foeniculum), piimaohakaekstrakt (Silybum marianum),täiteaine: pulbertselluloos; oliivilehe-ekstrakt (Olea europaea), karella-kibekurgi ekstrakt (Momordica charantia), võililleekstrakt (Taraxacum officinale), emajuureekstrakt (Gentiana scabra), ingveriekstrakt (Zingiber officinale Roscoe).

Tootekogus: 120 kapslit (2 kuu varu), netokaal 64 g

 

Ei sisalda värvaineid ega kunstlikke maitseaineid. Toode on gluteeni-, fruktoosi-, laktoosivaba.

  • Puhta koostise põhimõtte järgi
  • Ilma värvi-, maitse- ja glaseeraineteta
  • Gluteenivaba
  • Laktoosivaba
  • Taimne kapsli kest
  • 100% vegan
  • Testitud kvaliteet

 

Tootja: Biogena GmbH & Co KG, Strubergasse 24, A-5020 Salzburg, Austria
T +43 662 23 11 11, biogena.com

Turustaja: Happy Aging Kliinik (Addvancer OÜ), Tartu mnt. 25, Tallinn, Eesti
T +372 5348 0005, happyaging.ee

Päritoluriik: Austria

Brändi infoBiogena

Esmaklassilised toidulisandid, mikroelemendid ja tervisetooted

Biogena pöörab suurt tähelepanu sellele, et tooted sisaldaksid ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ja oleksid hästi omandatavad. Biogena tooted on valmistatud Austrias ning tootmisel ei kasutata lisaaineid.